Działka budowlana
Ruskowy Bród, Kobiałka, Warszawa, mazowieckie
- 4 000 000 zł
- 4 380 m²
- 913,24 zł/m²
Krzysztof Jabłoń...
Skontaktuj się
Działka budowlana
Ruskowy Bród, Kobiałka, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 8 maja 2026
4 000 000 zł 4 380 m² 913,24 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 4 000 000 zł (913,24 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 4 380 m²
- kształt: trapez; teren płaski, zalesiona
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Media: woda w drodze
- Źródło: biuro nieruchomości: Niezależny Doradca, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 308/9441/OGS
Lokalizacja
- Adres: Ruskowy Bród, Kobiałka, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, las
- cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, kościół, park
Opis nieruchomości
Oferuję! na sprzedaż teren inwestycyjny na Białołęce, rejon Kobiałka, przy ul. Ruskowy Bród.
Teren składający się z 4 działek budowlanych plus działki drogowej, powierzchnia łączna ok. 4380m2.
Region Kobiałki na Białołęce, dawniej postrzegany jako sypialnia Warszawy, staje się atrakcyjnym miejscem pod względem inwestycyjnym, co wynika z kilku kluczowych czynników. (...)
789 227...
789 227 741