Działka budowlana, ul. Zasadowa

Zasadowa, Warszawa, mazowieckie

  • 849 000 zł
  • 700 m²
  • 1 212,86 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Zawrotniak

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Zasadowa

Zasadowa, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

849 000 zł

700 m²

1 212,86 zł/m²

Działka budowlana, ul. Zasadowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

849 000 zł 700 m² 1 212,86 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 849 000 zł (1 212,86 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 700 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 36m; szerokość: 30m
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Plus, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: N+801431

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA WARSZAWA - RADOŚĆ

Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się nowoczesne domy co wpływa na atrakcyjność lokalizacji.

Informacje:

700m2
Wymiary 30m x 36m x 24m x 21m
Media - prąd w drodze
MPZP - zabudowa jednorodzinna i bliźniacza
Nr. działki: 125/35
Identyfikator działki : 146514_8.1235.125/35

Lokalizacja:

ul. (...)

Agent

Paweł Zawrotniak

22 102 31...

22 102 31 26

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Zawrotniak

22 102 31...

22 102 31 26

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Zawrotniak

Zostaw telefon, oddzwonimy