dowolna

Domy Warszawa Włochy

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Włochy

Włochy,Warszawa

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom po generalnym remoncie w okolicach sklepu Real i pętli tramwajowej. Dom o powierzchni 110m2 na działce 550m2. 4 pokoje + kuchnia z dużym salonem ,2 łazienki, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Włochy

Nowe Włochy,Warszawa

1 300 000 zł470 m² 2 765,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:603 m²

Kamienica na sprzedaż, nowe włochy Oferujemy na sprzedaż kamienicę w spokojnej lokalizacji na terenie osiedla Nowe Włochy. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 470 m2. Kamienica jest trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Załuski

Załuski,Warszawa

1 650 000 zł280 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:780 m²

Do sprzedania nieruchomość zabudowana dwoma domami na terenie dzielnicy Warszawa Włochy, idealna dla dużej rodziny lub na biznes! podstawowe informacje: duża działka o powierzchni 780 m2 zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

900 000 zł134 m² 6 716,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:559 m²

Prowizja tylko od sprzedającego! Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 134m2 użytkowej oraz 198m2 całkowitej na działce 559m2. Dom po kapitalnym remoncie, wymienione okna na pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płużańska

Włochy,Warszawa

1 120 000 zł160 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Stare włochy, okolice ul. Płużańskiej Oferujemy Państwu wolostojacy dom jednorodzinny położony na ładnej, ustawnej działce o pow. 553 m2. Dom został wybudowany w latach 70-tych, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Włochy,Warszawa

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:786 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, na narożnej działce, przystosowany do niezależnego zamieszkania przez 3 rodziny. Ogród zagospodarowany, dodatkowona działće garaż wolnostojący. Dom podzielony na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

8 000 000 zł1 750 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Prowizja tylko od sprzedającego! Nieruchomość położona bezpośrednio przy Alei Krakowskiej (trasa e-77 i E-68) na narożnej działce w kształcie litery "L" o pow. 1600m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 220 m2 + 30 m2 garażu na Okęciu. Dom z 1983 r., po generalnym remoncie w 2002 roku. Ogród zagospodarowany, porośnięty drzewami i krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Włochy,Warszawa

9 500 zł400 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom na cele biurowo-usługowe. Cena netto, należy doliczyć podatek vat. Podjazd wyłożony kostką. Media miejskie. Dom całkowicie podpiwniczony, w piwnicy duży garaż, 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Włochy

Włochy,Warszawa

1 545 000 zł125 m² 12 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

0% prowizji! prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Na sprzedaż dom-bliźniak o pow. ok.125 m2 w centrum Starych Włoch, w sąsiedztwie zabytkowego Parku Cietrzewia ( ok. 300 m) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wilczycka

Włochy,Warszawa

9 000 zł250 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący podpiwniczony, wysokość pomieszczeń 3,20. Parter: salon 60m z wnęką w której jest gabinet 6m, widna kuchnia 16m, gabinet 24m, łazienka 6m z kabiną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Włochy

Włochy,Warszawa

5 400 000 zł490 m² 11 020,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaproponować możliwość zakupu, gotowej do odbioru pięknej, przedwojennej Villi o klasycystycznej architekturze, w której przewidziano 2 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

980 000 zł230 m² 4 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szanowni Państwo, posiadamy w ofercie dom zlokalizowany w dzielnicy Włochy. Segment składa się z czterech kondygnacji (piwnica, parter, piętro i poddasze użytkowe) Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Włochy,Warszawa

12 000 zł350 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęicia oferujemu duży dom usytuowany w starch włochach w bezpośrednim sąsiedztwie Al Jerozolimskich. Dom o pow. 350 m2, 9 pokojowy z dużym parkingiem (600m2) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Włochy

Włochy,Warszawa

5 400 000 zł490 m² 11 020,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

We are pleased to offer a move-in ready, pre-war residence of neoclassical architecture. The property is built in 1920 s and is recently refurbished. It is considerably larger than average family.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Włochy,Warszawa

990 000 zł164 m² 6 036,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Dom Opacz Kolonia w okolicy ul.Klonowej wolnostojący 164m2 pow.całkowitej.Stan developerski,piec co.Nowoczesna bryła. Możliwość parkowania samochodów na działce.Garaż w bryle na 1 duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

5 000 zł230 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowa

Włochy,Warszawa

5 800 000 zł630 m² 9 206 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży oferujemy wysokiej klasy nowoczesny dom o powierzchni 600 m2 usytuowany na działce 1000 m2 Dom wybudowany w 2014 roku Dom w pełni wyposażony i umeblowany gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rękodzielnicza

Okęcie,Warszawa

1 700 000 zł150 m² 11 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:991 m²

Dom w stanie surowym otwartym we Włochach-Okęciu położony na narożnej działce.Dom do wykończenia , rozbudowy ewentualnie przebudowy.Usytuowanie domu na działce, pozwala na rozbudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szyszkowa

Włochy,Warszawa

3 950 000 zł870 m² 4 540,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Budynek biurowy w okolicy ul.Szyszkowej z wydzieloną cz. mieszkalną/ 80m2/ z oddzielnym wejściem, na pozostałej pow. biuro. Budynek posiada 4 kondygnacje - niski parter, i i II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:820 m²

Do sprzedania nowoczesny dom zaprojektowany w duchu Bauhaus i europejskiego modernizmu w stanie surowym zamkniętym. Dom został zbudowany według indywidualnego projektu na zamówienie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Włochy

Włochy,Warszawa

1 450 000 zł224 m² 6 473,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania pięknie wykończony dom w zabudowie szeregowej, położony tuż obok malowniczego parku Stawy Cietrzewia! Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Włochy,Warszawa

2 355 000 zł300 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do wynajęcia lub sprzedaży dom wolnostojący z 2007 roku o powierzchni około 300 m2 usytuowany na działce 1060 m2. Budynek składa się z 10 pokoi ( 2 apartamenty, 6 pokoi 2 osobowych, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł360 m² 3 608,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:278 m²

Dom na mieszkanie lub firmę - stare włochy Dom wolno stojący o ciekawej architekturze w kameralnej enklawie Włoch. Indywidualny projekt zrealizowany z wysokiej klasy materiałów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stare Włochy

Stare Włochy,Warszawa

1 020 000 zł120 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Stare Włochy dom 120 m2 , 5 pokoi, 2 łazienki, wybudowany 2011 roku, dwupiętrowy, z działką 503 m2 (w kształcie prostokąta dł. 42 m x szer. 12 m) z bardzo ładnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Promienista

Nowe Włochy,Warszawa

2 500 000 zł429 m² 5 827,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:848 m²

Na sprzedaż zadbana przedwojenna kamienica z 1938 r. Bydunek posadowiony jest na działce o powierzchni 848 m2 w warszawskiej dzielnicy Włochy. Wokół zieleń i zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Włochy

Włochy,Warszawa

5 750 000 zł632 m² 9 098,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cena do negocjacji. Oferuję do sprzedaży ekskluzywną rezydencję położoną w willowej części Starych Włoch. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Włochy,Warszawa

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! nowy dom. Z ogródkiem. Budowany dla siebie. położony w doskonałej lokalizacji Starych Włoch. Bardzo blisko do komunikacji miejskiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny dom posiada: -garaż na dwa samochody-36m2 -kotłownie z pralnią -3 łazienki -4 sypialnie -dużą kuchnie + spiżarke -duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

1 750 000 zł401 m² 4 364,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:397 m²

Duży i przestronny dom, połozony w osiedlu przy stawach Glinianka Cietrzewia. Doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz infrastruktura. dom zbudowany z cegly, ocieplony, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Włochy

Włochy,Warszawa

980 000 zł230 m² 4 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:285 m²

Segment środkowy na kameralnym osiedlu w części Włoch zwanej "miasto Ogrody", posadowiony na działce 285 m2. Dom wybudowany w 2002 roku metodą tradycyjną (cegła). Spokojne i kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Włochy

Włochy,Warszawa

1 050 000 zł250 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedwojenny dworek o powierzchni całkowitej 250m2, użytkowej 209m2. Dodatkowo budynek gospodarczy o powierzchni 94m2 z biurowo - mieszkalną antresolą nie uwzględnioną w metrażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

1 800 000 zł150 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Super położony dom na dużej działce z pięknie zagospodarowanym ogrodem. Dom usytułowany na lewej części działki tym samym może ona być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

4 750 000 zł867 m² 5 478,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom mieszkalny z funkcją użytkową - na parterze jest wydzielone mieszkanie o pow. ok. 80 m2 z oddzielnym wejściem; a na reszcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

1 150 000 zł530 m² 2 169,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:593 m²

Nowe włochy Kamienica z roku 1937 w Nowych Włochach. Własność budynku i własność gruntu. Zabudowa bliźniacza. Na 3 kondygnacjach znajduje się 9 mieszkań oraz lokal użytkowy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Włochy

Włochy,Warszawa

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Położony w pobliżu Stawu Koziorożca, parku Kombatantów. Rozkład pomieszczeń: parter: pokój dzienny z tarasem i wyjściem do ogrodu, łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

5 500 zł280 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) we Włochach. Dom z 1996 roku, o pow. 280 m2 Rozkład: poziom 0 ? garaż na 1 samochód, pokój z wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Włochy,Warszawa

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:780 m²

Do sprzedania działka wielkości 780m2 z dwoma domami w świetnej lokalizacji w dzielnicy Warszawa Włochy. Nieruchomość położona jest w odległości 800m od zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potażowa

Włochy,Warszawa

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatnia nieruchomość w tej inwestycji na tak rewelacyjnych warunkach. Przy zakupie na firmę zyskujesz dodatkowo: - fakturę z 8 % vatem - brak podatku pcc Suma łącznych oszczędności to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mikołajska

Włochy,Warszawa

910 000 zł180 m² 5 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Dom we Włochach w okolicy parku ze stawami Cietrzewia. Powierzchnia domu całkowita 180 m2, powierzchnia użytkowa 162 m2. Powierzchnia działki 230 m2. Dom po kapitalnym remoncie w 2007 roku. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rękodzielnicza

Okęcie,Warszawa

1 500 000 zł360 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:725 m²

Do sprzedania kamienica do generalnego remontu , bez lokatorów w dobrej lokalizacji. Nieruchomość ma 3 kondygnacje. Na każdym piętrze po 4 mieszkania po ok. 30 m2 w układzie kuchnia, pokój,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij