dowolna

Domy Warszawa Osiedle Wawer

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentujemy Państwu 4-pokojowy segment 100m2 z własnym ogródkiem Wawer. Atrakcyjny segment narożny, całkowicie wykończony, w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu, położony przy Wale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Marysin Wawerski

Marysin Wawerski,Warszawa

2 540 000 zł300 m² 8 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom o pow. 300 m2, działka 1200m2 położony w Marysinie Wawerskim w okolicach ul.Srzyneckiego. Dwukondygnacyjny funkcjonalny bardzo ładnie wykończony. Na posesji stoi garaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam zainteresowanym bliźniak piętrowy w Radości o powierzchni 160 m2. Dom jest w stanie deweloperskim. Na parterze budynku znajduje się przestronny salon, kuchnia, łazienka, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

12 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia oferujemy pięknie położoną rezydencję w zielonym Aninie w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Posiadłość posiada pięknie zaaranżowany ogród na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

25 000 zł750 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do wynajmu lub sprzedaży oferowany jest budynek o powierzchni 750 m2 usytuowany w dzielnicy Wawer Budynek w części zabytkowy przeszedł remont wnętrz. Bardzo szerokie przeznaczenie budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Odrodzenia

Wawer,Warszawa

9 900 zł310 m² 31,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy piękny, luksusowy dom o powierzchni ok.310 w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. I piętro 140 m 4 pokoje, 2 łazienki pralnia , garderoba II piętro 70m sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

499 000 zł107 m² 4 663,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny segment, w stanie developerskim, w zadbanej okolicy nowych domów jednorodzinnych. Dom jest na ogrodzonej działce ok 200 m2. Nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Anin

Anin,Warszawa

2 550 000 zł600 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Nieruchomość ulokowana jest w najlepszej, prestiżowej części starego Anina, w sąsiedztwie okazałej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd zapewnia ulica zaopatrzona we wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 450 000 zł303 m² 4 785,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:711 m²

Dom piętrowy w Marysin Wawerski o powierzchni użytkowej części mieszkalnej 264,7 m2 posadowiony na działce o powierzchni 711 m2, podpiwniczony z dobudowanym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Anin

Anin,Warszawa

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:408 m²

Nieruchomość ulokowana w najlepszej, prestiżowej części starego Anina, w sąsiedztwie okazałej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd zapewnia ulica zaopatrzona we wszystkie media miejskie utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Naddnieprzańska

Wawer,Warszawa

2 700 zł180 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Do wynajęcia segment położony na ogrodzonym osiedlu, na bliskim Wawrze, w rejonie ul.Korkowej. Dom wybudowano w 1996r w technologii szkieletowej ("kanadyjskiej"), posiada 3 kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Międzylesie

Międzylesie,Warszawa

2 399 000 zł220 m² 10 904,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom o pow. użytkowej ok 220 m2 (ok 350 m2 pow. całkowitej) w zielonej i cichej okolicy - Warszawa Wawer - blisko stacji pkp Międzylesie. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

połowa bliźniaka stan surowy z oknami, na osiedlu domów z lat 2000 r Wawer zielona dzielnica Warszawy z niską jednorodzinną zabudową, okolice ul. Mrówczej, wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Anin

Anin,Warszawa

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

3 550 zł100 m² 35,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny 4-pokojowy segment 100m2 z własnym ogródkiem Wawer. Atrakcyjny segment narożny, całkowicie wykończony, w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu, położony przy Wale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radość

Radość,Warszawa

689 999 zł159 m² 4 339,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam atrakcyjny nowy dom warszawa radość W zabudowie bliźniaczej - stan tzw. deweloperski z piecem i grzejnikami. Budynek mieszkalny jednopiętrowy, o powierzchni użytkowej 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mielecka

Wawer,Warszawa

690 000 zł145 m² 4 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Jednopietrowy dom mieszkalny w dzielnicy Wawer oddany do u ytku w 1964 roku. Zlokalizowany w Aninie przy ulicy Mieleckiej. Przylega on scianą do domu obok. Piec pokoi, okna wychodzace na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kuligów

Kuligów,Warszawa

4 500 zł160 m² 28,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy, świetny dom w zabudowie bliźniaczej, na sporej, zagospodarowanej działce. Dom w niedalekiej odległości od centrum Warszawy, blisko Wału Miedzeszyńskiego a na tyle daleko, że nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny, narożny segment położony na zamkniętym osiedlu przy Wale Miedzeszyńskim, około 3 km od Gocławia. Możliwość wynajęcia na biuro lub na cele mieszkalne. Dom ma 4 pokoje, garderobę, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

620 000 zł70 m² 8 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Parterowy domek 70 mkw rozbudowany i remontowany w 1990 r dach, elewacja, okna oraz wymieniona instalacja elektryczna. Alternatywa dla mieszkania w bloku, dodatkowo działka 670 mkw Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

859 000 zł190 m² 4 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Polecamy Państwu dom o powierzchni 190 m2 położony na przepięknej, klimatycznej działce, wzbogaconej robiącym duże wrażenie starodrzewiem. Nieruchomość jest położona przy asfaltowej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

2 490 000 zł308 m² 8 733,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania willa, której budowa została zakończona w grudniu 2014 roku a prace wykończeniowe w 2016. Obiekt zbudowany i wykończony materiałami najwyższej jakości. Dach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferujemy do sprzedania 4 pokojowy dom na ładnie zagospodarowanej działce Na parterze znajdują się: salon 30 m2 z 2 wyjściami do ogrodu, kuchnia otwarta na przedpokój oraz łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

660 000 zł90 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:667 m²

Do sprzedania dom parterowy na ładnej działce w dobrej lokalizacji. W pobliżu pełna infrastruktura, do centrum Warszawy 10 km, dojazd skm lub autobusem. Nieruchomość leży przy cichej lokalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Anin

Anin,Warszawa

2 200 000 zł372 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:663 m²

Przepiękny dom wolno stojący, zlokalizowany na małej i cichej uliczce dla kilku posesji, w niewielkiej odległości od stacji kolejki skm Warszawa-Anin.Powierzchnia całkowita domu bez garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Radość

Radość,Warszawa

1 350 000 zł365 m² 3 698,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom o powierzchni 365 m2 w Radości położony na przepięknej 800 m2 zagospodarowanej działce. Na posesję wchodzi się furtką zaopatrzoną w domofon. Wejście do budynku stanowią drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 490 000 zł245 m² 6 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:878 m²

Do sprzedaży nowy dom wolnostojący z 2016 w bliskim Wawrze. Świetna lokalizacja ok. 500 m od hotelu Double Tree by Hilton i Wału Miedzeszyńskiego, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Wawer,Warszawa

549 000 zł76 m² 7 223,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Segment skrajny budowany metodą tradycyjną z dużą działka, w świetnej lokalizacji zielonej Falenicy. Sąsiedztwo Mazowieckiego Parku Krajobrazowego jednocześnie bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dusznicka

Wawer,Warszawa

730 000 zł130 m² 5 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Polecam dom z lat pięćdziesiątych na ulicy Dusznickiej solidnie wybudowany. Dom został odrestaurowany, przeprowadzono częściowy remont - ocieplenie , nowy piec, wnętrze. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

619 000 zł140 m² 4 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 800 000 zł421 m² 4 275,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Luksus, przestrzeń, wygoda! O luksusie nie powinno się opowiadać lecz go oglądać i podziwiać więc tylko kilka słów zachęty.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

679 000 zł187 m² 3 631,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny 4-pokojowy segment 100m z własnym ogródkiem Wawer. Atrakcyjny segment narożny, całkowicie wykończony, w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marysin Wawerski

Marysin Wawerski,Warszawa

950 000 zł75 m² 12 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom parterowy, klimatyczny, drewnianej konstrukcji ocieplony i otynkowany z zewnątrz. Dwa wyjścia zewnętrzne. Nowe drewniane okna. Dach zmieniony, pokryty dachówką bitumiczną. Dom obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Wawer

Wawer,Warszawa

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 865 m²

Dom położony w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Na działce znajdują się dwa domy: większy o powierzchni 200m2, z możliwością zagospodarowania poddasza mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gruszy

Wawer,Warszawa

995 000 zł175 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom w Międzylesiu, 5 pokoi, bez prowizji od kupującego, z grodem i garażem. Dwie łazienki, cztery sypialnie na piętrze. 20, 14 z garderobą, 16 i 11 wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strzygłowska

Miedzeszyn,Warszawa

1 100 000 zł168 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:289 m²

Oferta dostępna wyłacznie W mares nieruchomości .MAM KLUCZE. Osiedle domów jednorodzinnych , w zabudowie bliźniaczej .Teren ogrodzony ,zamknięty. Dom wyposażony w wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Wawer,Warszawa

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Segment skrajny na nowo powstającym osiedlu,4 domów w zabudowie szeregowej. Osiedle zamknięte, ładnie zagospodarowane. Budowany w tradycyjnej technologii z wielką starannością wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny 4-pokojowy segment 100m z własnym ogródkiem Wawer. Atrakcyjny segment narożny, całkowicie wykończony, w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu, położony przy Wale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

1 490 000 zł244 m² 6 106,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:848 m²

Wolnostojący, nowy, luksusowo wyposażony dom na sprzedaż, wawer, 5 pokoi, z pięknym ogrodem, bez prowizji od kupującego. Wybudowany wg indywidualnego projektu z cegły Porotherm, funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

997 300 zł188 m² 5 298,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Dom o pow. 188 m2 nowe osiedle/ wawer/ 0% prowizji (500 metrów od mostu siekierkowskiego) Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o prostej bryle z dużymi przeszkleniami.