dowolna

Domy Warszawa Osiedle Wawer

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czarnuszki

Wawer,Warszawa

590 000 zł127 m² 4 645,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni 127 m2 w dzielnicy Wawer (okolice ul. Czarnuszki) Cała inwestycja to kameralne, zamknięte osiedle na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Wawer,Warszawa

720 000 zł190 m² 3 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Do sprzedania dom w Wawrze zaledwie 5 km od trasy siekierkowskiej. W okolicy niska zabudowa i dużo zieleni, blisko sklepy i autobus. Dom znajduje sie na terenie ogrodzonym, przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

890 000 zł170 m² 5 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony w wysokim standardzie. Zamknięte osiedle, ul.Jeziorowa, Wawer, przy Wale Miedzeszyńskim. Dobra lokalizacja - 5 min od mostu Siekierkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatów Polskich

Wawer,Warszawa

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:363 m²

Dom pół bliźniaka na kameralnym osiedlu przy ul. Kwiatów Polskich blisko ul. Trakt Lubelski. Wygodny dojazd do centrum ok. 20 min. W okolicy sklepy, usługi szkoła, przedszkole, basen, orlik. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

900 000 zł138 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:243 m²

Piękny dom wolnostojący na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych i segmentów bezpośrednio przy Wale Miedzeszyńskim o powierzchni użytkowej 138 m2. Dom ma dwie kondygnacje nadziemne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

680 000 zł122 m² 5 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedania segment narożny na zamkniętym osiedlu domów. Segment wybudowany z najwyższej klasy materiałów. Dom w oddaleniu od Traktu Lubelskiego i okolic ronda kadetów/lucerny. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowska

Wawer,Warszawa

480 000 zł135 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka, (ewentualnie cały) w stanie surowym otwartym wg. projektu firmy Archon Dom w cyklamenach Dom znajduje się pośród zabudowy niskiej w pobliżu Wału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Odrodzenia

Wawer,Warszawa

9 900 zł350 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący w Aninie w pobliżu ul. Kajki na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Cicha, spokojna okolica - w sąsiedztwie rezydencje ambasad. Blisko sklep, basen, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radość

Radość,Warszawa

2 700 000 zł350 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

@page { margin: 2cm } p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120% } Do sprzedaży oferujemy w bardzo dobrej lokalizacji w Radości , klimatyczny, reprezentacyjny dom wolnostojący o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

810 000 zł177 m² 4 576,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Każdy z domów jednorodzinnych na osiedlu ma powierzchnię całkowitą 177m2 (160 m2 netto mierzone po podłodze), strych oraz ogrodzenie. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

650 000 zł146 m² 4 452,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania segment środkowy na zamkniętym osiedlu domów. Segment wybudowany z najwyższej klasy materiałów. Dom w oddaleniu od Traktu Lubelskiego i okolic ronda kadetów/lucerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

950 000 zł242 m² 3 925,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Polecam nowy dom w Radości usytuowany między Mrówczą a Traktem Lubelskim. Dom nie został jeszcze oddany do użytku, choć do wykończenia zostały tylko poręcze przy schodach na piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Izbicka

Wawer,Warszawa

4 600 zł305 m² 15,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Nowy przestronny dom (305 m 2) znajdujący się w Radości w sąsiedztwie kompleksów leśnych Mazowieckiego Parku Krajobrazowego; posadowiony na dużej (1260 m2) działce ze starodrzewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom 5-pokojowy zbudowany z pustaka ceramicznego porotherm z antywłamaniowymi drzwiami wejściowymi. Na parterze wejście przez sień-przedpokój (4,8 m2) do salonu z jadalnią (46,4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bronowska

Wawer,Warszawa

799 000 zł188 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Oferuję do sprzedaży słoneczny dom na strzeżonym osiedlu w pobliżu ulicy Bronowskiej.Na parterze salon połączony z kuchnią z wyjsciem na taras i ogród,gabinet,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

2 200 zł48 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowy dom o pow. 48 m2 Do wynajęcia wolnostojący domek w Aninie. W pełni wyposażony: lodówka, kuchenka(nowa), pralka (nowa), mikrofala, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

1 248 000 zł200 m² 6 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Do sprzedania reprezentacyjny, wolno stojący,stylowy dom jednorodzinny położony w pięknej okolicy Wawra ul.Ogórkowa. Rozkład pomieszczeń: parter- duży salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mrągowska

Wawer,Warszawa

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania budynek w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 180m2 .Działka 400 m2. Położony w dobrym punkcie komunikacyjnym.Na parterze duży salon 39 m2, aneks kuchenny lub kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

1 249 000 zł200 m² 6 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

880 000 zł350 m² 2 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 350 m2 położony na działce 350m2. Świetna lokalizacja - wokół zabudowa jednorodzinna, dużo zieleni, kilka minut spacerem do pkp Anin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

Oferujemy duży bliźniak w najbardziej prestiżowej części Wawra - starym Aninie - okolice Kajki. Nieruchomość posiada piękne przestronne pokoje, na każdym piętrze jest łazienka. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

4 900 zł300 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:758 m²

Oferujemy do wynajęcia duży dom ok 300m2 w super lokalizacji- warszawa Falenica- obok Południowej obwodnicy Warszawy na wysokości stacji kolejowej Falenica. W domu do dyspozycji są: garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 490 000 zł270 m² 5 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W radości, zielonej dzielnicy Warszawy,dom usadowiony na porośniętej sosnami zagospodarowanej działce. Budynek wykonany bardzo solidnie systemem "kanadyjskim", przez ludzi parających się w Kanadzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

510 000 zł114 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

Domy w Wawrze, nieopodal Wału Miedzeszyńskiego, w sąsiedztwie ulicy Ogórkowej. Nieruchomość położona ok. 15 km od centrum (dojazd ok. 20 minut). Inwestycja to kameralne osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wawer

Wawer,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wolnostojący domek w Aninie. Sypialnia 9 m2, salon 20 m2, kuchnia i łazienka z oknem. W pełni wyposażony: lodówka, kuchenka(nowa), pralka (nowa), mikrofala, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akwarelowa

Wawer,Warszawa

415 000 zł40 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania domek parterowy 2 pokojowy 40m2 z kuchnią i łazienką.Dobudowany garaż. Obecny stan wymaga remontu do zamieszkania. Usytuowany na kwadratowej, budowlanej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

689 000 zł225 m² 3 062,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na zamkniętym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowane jest w dzielnicy Wawer na osiedlu Anin Sadul, zaledwie 12 km od Centrum Warszawy. Dom o powierzchni całkowitej 225 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Płowiecka

Wawer,Warszawa

1 650 000 zł259 m² 6 371 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:680 m²

Proponowana nieruchomość położona w starym zielonym Wawrze okolice ul. Marsa i Płowieckiej. Tak świetna lokalizacja ma bardzo dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Falenica

Falenica,Warszawa

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Solidnie zbudowany dom posadowiony na pięknej, zadrzewionej działce ze starodrzewiem w bardzo dobrej lokalizacji Falenicy. Zbudowany z podwójnego pustaka (maxa), z drewnianymi oknami. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania duży dom w zabudowie szeregowej położony w Wawrze na kameralnym osiedlu. Powierzchnia całkowita domu to 250 m2.Powierzchnia użytkowa 180 m2.Działka ok 250m2, sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

998 000 zł220 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Dom 1/2 bliźniaka do wykończenia, wybudowany z betonu komórkowego w cichej okolicy w 2017 r. Dach budynku skośny z blachy. Teren zamknięty, ogrodzony. Ogrodzenie betonowo-metalowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

480 000 zł149 m² 3 221,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Dom 149m2, na działce 412m2. Parter: salon z otwartą kuchnią, łazienka, przedpokój oraz pokój z kuchnią i łazienką (mogą stanowić osobne mieszkanie, gdyż posiadają osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

679 000 zł187 m² 3 631,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

680 000 zł174 m² 3 908,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Do sprzednia bliźniak w okolicy ul. Bysławskiej z dużym strychem gospodarczym. Ściany zewnętrzne z pustaka ceramicznego, wewnętrzne z cegły ceramicznej. Na parterze duży salon (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Anin

Anin,Warszawa

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:48 m²

Do wynajęcia mały domek w Aninie. Duży przestronny salon, sypialnia, kuchnia hol i przedpokój. Podpiwniczony w całości. do domku przyporządkowane są 2 miejsca parkingowe. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

619 000 zł140 m² 4 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Agrestowa

Wawer,Warszawa

6 000 zł270 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przedmiotem wynajmu jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o całkowite pow. 270 mkw. położony tuz przy ścianie lasu na kameralne osiedlu czterech domów. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wojtyszki

Wawer,Warszawa

1 080 000 zł200 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomość realizowana jest w cichej i zielonej okolicy, w otoczeniu nowej, ładnej zabudowy, z dobrym dojazdem do centrum, w odległości ok. 3 km od budowanej południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

5 000 zł180 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem wynajmu jest wyjątkowo wykończony, odnowiony segment. Rewelacyjnie skomunikowany z centrum (20 min samochodem). Dom całkowicie odmalowany, wykończony wedle projektu architektonicznego. Na.