dowolna

Domy Warszawa Osiedle Wawer

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 950 000 zł182 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Bez pcc Rękojmia 5 lat Powierzchnia użytkowa: 150 m (całkowita 182 m ) Działka to aż 300 m Klimatyzacja i rekuperacja w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

990 000 zł123 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Jeśli szukasz wygodnego domu gotowego do wprowadzenia, to ta oferta jest dla Ciebie. Wygodny 4 pokojowy dom z garażem na 2 samochody i salą kominkową na dolnym poziomie domu. Opis: dom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poprawna

Marysin Wawerski,Warszawa

2 319 000 zł142 m² 16 332,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Do zaoferowania mam nowoczesny dom dwukondygnacyjny o powierzchni 141,99 m2 zlokalizowany przy ul. Poprawnej 86, dzielnica Wawer Zakup bez prowizji i podatku pcc Termin odbioru IV kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Las,Warszawa

2 850 000 zł318 m² 8 962,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 6-pokojowy skrajny (narożny) segment w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem (około 200 m ). Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 649 900 zł135 m² 12 221,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem na parterze połączonym z salonem oraz tarasem na II piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwidzyńska

Wawer,Warszawa

5 300 000 zł475 m² 11 155,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:625 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 domy na jednej działce, znajdujący się przy ulicy Kwidzyńskiej na warszawskim Wawrze. W odległości 20 minut do Centrum Warszawy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Heliotropów

Nadwiśle,Warszawa

1 400 000 zł120 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogródkiem (około 50 m ). Nieruchomość położona jest w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 251 000 zł135 m² 9 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Chcesz zamieszkać w segmencie z ogrodem na zielonym Wawrze, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? Sprzedajemy gotowy do odbioru segment Z ogrodem. Oferujemy komfortowy, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 999 000 zł215 m² 13 948,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:789 m²

Dom na granicy Z wawrem, blisko komunikacji miejskiej (józefów, michalin) 0% prowizji Całoroczny ogród zimowy | Gotowy do wejścia bez remontu | Zadbany Starodrzew | Możliwość wydzielenia 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Heliotropów

Nadwiśle,Warszawa

1 600 000 zł120 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem (około 130 m ). Nieruchomość położona jest w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 835 000 zł134 m² 13 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Kameralne osiedle sześciu eleganckich domów jednorodzinnych łączy nowoczesną architekturę z naturą i spokojem. Dom o powierzchni użytkowej 133,61 m , z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Heliotropów

Nadwiśle,Warszawa

2 000 000 zł120 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem (około 320 m ). Nieruchomość położona jest w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halki

Wawer,Warszawa

2 649 000 zł161 m² 16 453,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bliźniak z niespotykanie Wielką Działką w Wawrze Kameralna Ulica, spokój i Zieleń, stan Deweloperski. Niespotykany design. Niespotykany detal i jakość wykonania. Eksperci budowlani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 695 000 zł131 m² 12 944,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Kameralne osiedle sześciu eleganckich domów jednorodzinnych łączy nowoczesną architekturę z naturą i spokojem. Parametry prezentowanego domu: pow. 130,94 m | Ogród 90,8 m | Cena: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Międzyosiedlowa

Wawer,Warszawa

1 300 000 zł149 m² 8 724,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom 109 m z ogrodem i poddaszem użytkowym Warszawa Wawer / Międzylesie Zamieszkaj wygodnie, funkcjonalnie i w otoczeniu zieleni. Z przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia 3-pokojowy parterowy dom wolnostojący 90m2, na działce 250m2, wawer Las. Przestronny, funkcjonalny, doskonały dla rodziny. Cena: 4 900 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

845 000 zł140 m² 6 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, położonej w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ulicy Celulozy. Jest to dwupoziomowy lokal w kameralnym domu typu segment. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Wawer,Warszawa

1 190 000 zł119 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Prezentuję na sprzedaż dom w Warszawie z 1937r, który składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, holu, poddasza nieużytkowego oraz niewielkiej piwnicy. Powierzchnia zabudowy wynosi 119.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

12 900 zł135 m² 95,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker dom w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji przez klienta lub za dopłatą wykończony pod klucz wg preferencji wynajmującego przy wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Wawer,Warszawa

2 190 000 zł163 m² 13 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom Premium w zabudowie bliźniaczej | 163 m2 | Garaż | Tarasy | Ogród narożny | Wawer - Wille Miejskie Na sprzedaż nowoczesny, elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Izerska

Radość,Warszawa

3 045 000 zł367 m² 8 297 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom dla rodziny dwupokoleniowej. Dwa osobne wejścia, dwa osobne tarasy i dwa niezależne i piękne ogrody. Dwie osobne, niezależne przestrzenie do życia: 163 m2 + 204,5 m2, łącznie 367 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Ogórkowa

Miedzeszyn,Warszawa

1 154 300 zł97 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom Z ogrodem W środkowym segmencie Cicha okolica | Wysoki standard wykończeń | Przestronne | Funkcjonalny rozkład ***** rozkład pomieszczeń I standard: * 3 sypialnie - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

899 000 zł68 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:327 m²

Oferta sprzedaży domu w Warszawie, w dzielnicy Wawer - Falenica. Jest to dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 68m2. Dodatkową powierzchnię stanowi piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

3 300 000 zł437 m² 7 551,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:520 m²

Reprezentacyjny dom w Międzylesiu o powierzchni 435 m2 na działce 520 m2 : 10 pokoi, dwie kuchnie, 6 toalet/łazienek, 2 pomieszczenia gospodarcze. Ogrodzenie murowane. Na posesji liczne świerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Falenica,Warszawa

1 798 000 zł186 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Twoje nowe życie zaczyna się tutaj! Twój nowy dom w sercu dynamicznie rozwijającej się części Warszawy! Zlokalizowany na osiedlu z 16 innymi ekskluzywnymi budynkami, nasza nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł127 m² 12 590,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 400 000 zł120 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Bardzo ładny, komfortowy i energooszczędny segment środkowy o powierzchni 120 m z ogródkiem o powierzchni 50 m, zaprojektowany z myślą o rodzinach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

4 776 000 zł437 m² 10 929,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość składająca się z dwóch domów oraz działki budowlanej. Pierwotnie była to jedna działka obecnie podzielona na trzy, każda z odrębną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mrówcza

Radość,Warszawa

1 699 000 zł177 m² 9 590,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralne osiedle domów bliźniaczych w Radości Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową, która wkrótce zostanie oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

909 000 zł94 m² 9 655,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy dom w stanie deweloperskim w warszawskiej dzielnicy Wawer. Świetny wybór dla rodziny z dziećmi ceniącej sobie bliskość szkół i miejskich udogodnień ,w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Wawer,Warszawa

2 350 000 zł163 m² 14 407,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

869 000 zł72 m² 12 057,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasadowa

Wawer,Warszawa

2 099 000 zł180 m² 11 661,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zbuduj swój wymarzony dom - dokładnie tak, jak chcesz! Rynek pierwotny - bez podatku pcc Marzysz o przestrzeni stworzonej od podstaw według Twojego stylu życia i potrzeb rodziny? Bez gotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 699 000 zł177 m² 9 590,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 750 000 zł252 m² 10 934,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 731 m²

Przedstawiam nieruchomość do sprzedaży znajdującą się w Radości, pięknej, leśnej części dzielnicy Wawer. Dom parterowy umiejscowiony na fantastycznym gruncie o regularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

915 000 zł73 m² 12 544,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawimy dom w stanie deweloperskim w warszawskiej dzielnicy Wawer. Świetny wybór dla rodziny z dziećmi ceniącej sobie bliskość szkół i miejskich udogodnień ,w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasadowa

Wawer,Warszawa

2 548 000 zł180 m² 14 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bez podatku pcc - oszczędzasz nawet kilkanaście tysięcy złotych! Wyobraź sobie, że zamiast miesięcy pełnych kurzu, remontów i stresujących decyzji o każdym detalu po prostu odbierasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 399 000 zł151 m² 15 910,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przedstawimy gotowy do zamieszkania dom w warszawskiej dzielnicy Wawer, powierzchnia użytkowa: 150,78 m2 + poddasze, działka: 344,50 m2. Dom składa się z przestronnego salonu, połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

5 500 000 zł323 m² 17 027,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 881 m²

Luksusowa rezydencja na Wawrze oaza nowoczesnego komfortu i elegancji Zapraszamy do odkrycia tej niepowtarzalnej nieruchomości nowoczesnej i luksusowej rezydencji w sercu prestiżowego Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Radość,Warszawa

6 500 000 zł300 m² 21 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Wawer | dom wolnostojący | piękna działka 1214m | prestiżowa lokalizacja | na skraju lasu Wyjątkowy dom o powierzchni 300m, wybudowany w 2015 roku, usytuowany w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

581 000 zł184 m² 3 149,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:332 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną numer 102/31, obr. 3-13-22 o powierzchni 332 m2, położoną.