dowolna

Domy Warszawa Osiedle Wawer

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kłodzka

Falenica,Warszawa

2 580 000 zł200 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 201 m , usytuowany na zadbanej, 890-metrowej działce w zielonej części warszawskiego Wawra (falenica, ul. Kłodzka). Funkcjonalny układ -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Aleksandrów,Warszawa

995 000 zł92 m² 10 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 92m2 do budynku przynależ działka ok 300m2 1.Pomieszczenia na parterze wysokość ok. 3m: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

2 100 000 zł239 m² 8 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Z przyjemnością prezentuję nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zacisznej części warszawskiego Wawra - przy ul. Jeziorowej. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 419 999 zł92 m² 15 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Oferuję do sprzedaży niebywale klimatyczny, dwupoziomowy apartament z ogródkiem i garażem w bryle, zlokalizowany na bliskim Wawrze w Warszawie. Mieszkanie w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Radość,Warszawa

1 450 000 zł150 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:691 m²

Mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż dom wolnostojący na działce 7 ar położony w centralnym punkcie prestiżowej radości - dzielnica Warszawa Wawer. Nieruchomość usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Wisłą

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł178 m² 8 932,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:208 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment z duszą - prywatność, zieleń i komfort w sercu Wawra. Są miejsca, do których chce się wracać. Gdzie cisza naprawdę wycisza, zieleń otula dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

3 650 000 zł350 m² 10 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:913 m²

Dom Wawrze elegancja, komfort i wysoka jakość wykończenia Prezentowana nieruchomość to wyjątkowy dom jednorodzinny łączący nowoczesne technologie, ponadczasową elegancję oraz funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Miedzeszyn,Warszawa

1 090 227 zł83 m² 13 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Teraz W niższej cenie! Nowy dom - bliźniak. *Ogródek *balkon *poddasze. Na kameralnym osiedlu 16 bliźniaków (wawer, międzylesie, zbytki). Szukasz wygodnego, jasnego domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

995 000 zł92 m² 10 815,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokal w budynku dwulokalowym I 92m2 I Wawer - Aleksandrów zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! możliwy zakup przez cudzoziemców bez zgody mswia bez dodatkowych kosztów dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 251 000 zł92 m² 13 547,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Chcesz zamieszkać w segmencie z ogrodem na zielonym Wawrze, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? Sprzedajemy gotowy do odbioru segment Z ogrodem. Oferujemy komfortowy, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 498 800 zł97 m² 15 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Ostatni segment w tej cenie na tym osiedlu. Nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami dopełniona funkcjonalnością. W segmencie zaplanowano: - na parterze (39,5mkw) salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łasaka

Las,Warszawa

2 149 900 zł160 m² 13 436,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment położony w najlepszej lokalizacji zielonej części Warszawy - w dzielnicy Wawer, osiedle Las, przy ul. Łasaka. To spokojna, kameralna okolica o willowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 310 000 zł76 m² 17 236,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

A może nowy, zadbany segment przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? Sprzedajemy nowy, wykończony pod klucz (do zamieszkania) segment Z ogrodem. Dotychczas był domem pokazowym (biurem) - nikt w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 549 200 zł148 m² 10 467,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Szukasz czegoś blisko lasu, ale jednak wśród ludzi? Sprzedajemy gotowy do odbioru segment Z ogrodem. Oferujemy komfortowy, nowoczesny dom wykonany z wysokiej jakości, sprawdzonych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

1 070 000 zł140 m² 7 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, położonej w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ulicy Celulozy. Jest to dwupoziomowy lokal w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Międzylesie,Warszawa

1 800 000 zł195 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 195 m2 z 2010r., na działce 309 m2, Wawer Międzylesie. Gotowy do wprowadzenia się. Doskonały dla rodziny. Sprzedawany bez mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 550 000 zł154 m² 10 084,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż przestronny, komfortowy i funcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w zielonej, spokojnej części Warszawy Wawer to idealna propozycja dla rodziny ceniącej ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czarnuszki

Wawer,Warszawa

1 569 000 zł162 m² 9 678,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego na Wawrze, w pięknej malowniczej okolicy, z szybkim dojazdem do Centrum miasta. Domy od lokalnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czarnuszki

Wawer,Warszawa

1 569 000 zł162 m² 9 678,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowiecka

Radość,Warszawa

1 795 000 zł211 m² 8 507,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

**english version below** Z przyjemnością prezentujemy przestronny, funkcjonalny, gotowy do zamieszkania 3 kondygnacyjny skrajny segment w Radości (wawer) o całkowitej powierzchni 211,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł127 m² 12 590,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem na parterze połączonym z salonem oraz tarasem na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 800 000 zł180 m² 15 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny i przestronny dom z jasnym wnętrzem, który zachwyca nowoczesnym designem oraz doskonałym doświetleniem wnętrz. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

995 000 zł92 m² 10 815,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment od dewelopera I 92m2 I Wawer bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! możliwy zakup przez cudzoziemców bez zgody mswia bez dodatkowych kosztów dla kupującego za obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

697 671 zł108 m² 6 441,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

3 300 000 zł280 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:977 m²

Świetnie zaprojektowany dom wolnostojący na wawrze Przestronne i jasne wnętrza | 5 sypialni | Garaż na 2 samochody | Świetna lokalizacja | Kominek z płaszczem wodnym | System rekuperacji *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

636 000 zł80 m² 7 952,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Las,Warszawa

2 888 800 zł172 m² 16 815,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Wawer Las, warszawa, na granicy z Gocławiem. 184,39m2 pow. wewnętrznej / 171,79m2 pow. użytkowej / działka 353,15m2m2 cena 2.888.800 PLN Na sprzedaż DOM KLASY PREMIUM w zabudowie bliźniaczej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

656 566 zł74 m² 8 891,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

697 671 zł108 m² 6 441,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Anin,Warszawa

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

: w skrócie: na sprzedaż | dom wolnostojący | powierzchnia użytkowa ok. 160 m2 | powierzchnia całkowita ok. 260 m2 | działka 678 m2 | Wawer | Anin | ul. Bronisława Czecha. : przeznaczenie: - dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

636 000 zł80 m² 7 952,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Juhasów

Wawer,Warszawa

20 000 zł250 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Wyjątkowe wnętrza, wykończone z niezwykłą starannością z materiałów z najwyższej półki. Nowoczesny, pięknie wykończony, inteligentny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Falenica,Warszawa

1 100 000 zł139 m² 7 913,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Projekt obejmujący 18 przestronnych domów w zabudowie bliźniaczej, znajdujących się w Warszawie, w dzielnicy Wawer w okolicach stacji pkp Falenica. Kupujesz bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

656 566 zł74 m² 8 891,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

1 498 815 zł88 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Las, wawer, warszawa, na granicy z Gocławiem. 87,65m2 pow. użytkowej/ 96,51m2 pow. wewnętrznej działka 124,66m2 / cena 1.498.815 PLN. Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku 2 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

1 629 801 zł95 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Wawer Las, warszawa, na granicy z Gocławiem. 95,31m2 pow. użytkowej/ 104,21m2 pow. wewnętrznej działka 141,70m2 / cena 1.629.801 PLN Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku 2 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przełęczy

Wawer,Warszawa

1 750 000 zł270 m² 6 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Ładna działka 2003m2 , za płotem las. Ładna okolica, dom z z dużym potencjałem. Odległość od stacji ok. 760m Na działce dom - jedna kondygnacja kuchnia, łazienka i 6 pokoi, na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Wawer,Warszawa

1 213 836 zł97 m² 12 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, bo wokół Ciebie śpiew ptaków i szum drzew. Kameralne osiedle na warszawskim Wawrze. 32 segmenty, zielone osiedle. Czy Twój nowy dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Anin,Warszawa

2 650 000 zł270 m² 9 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:851 m²

Dom w jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wzniesiony w 1966 roku po remoncie generalnym kilka lat temu. Na parerze przestronny salon z kominkiem i wyjściem na balkon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 419 999 zł92 m² 15 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu