dowolna

Domy Warszawa Osiedle Wawer

367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

565 000 zł150 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nowe domy w Warszawie w Dzielnicy Wawer. Kameralne osiedle, blisko Mazowieckiego Parku Ktrajobrazowego, dobre połączenie z centrum Wałem Miedzeszyńskim, pkp i skm. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Anin

Anin,Warszawa

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Nieruchomość ulokowana w najlepszej, prestiżowej części starego Anina, w sąsiedztwie okazałej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd zapewnia ulica zaopatrzona we wszystkie media miejskie utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

695 000 zł150 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Kameralne osiedle nowoczesnych domow jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy w stanie deweloperskim o powierzchni 150m2, położone na działkach 230m2. Domy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Marysin Wawerski

Marysin Wawerski,Warszawa

1 049 000 zł178 m² 5 893,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo dobrym i spokojnym rejonie Marysina Wawerskiego zapewniającym mieszkańcom komfort komunikacyjny (autobus, kolejka skm) oraz świetny dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Radość

Radość,Warszawa

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w Warszawie Radość. Budowany z phorothermu i siporexu do wprowadzenia, po remoncie, na dachu blachodachówka, okna nowe pcv. Do przystanku autobusowego 10 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

999 000 zł290 m² 3 444,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom dwurodzinny w Osiedlu Zorganizowanym. Nowe osiedle 2015 r Ok 600m od stacji Shell przy Wale Miedzeszyńskim. 3 minuty do przystanku autobusowego. Szybki dojazd do Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Marysin Wawerski

Marysin Wawerski,Warszawa

11 500 zł620 m² 18,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia duży ( 620m2) , dwupiętrowy , wolnostojący dom z użytkowym poddaszem. Dom znajduje się w świetnej lokalizacji w Marysinie Wawerskim. Posesja jest ogrodzona ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Falenica

Falenica,Warszawa

1 400 000 zł210 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 690 m²

Do sprzedaży dom wolnostojacy położony w Warszawie Falenicy. Wybudowany z bala ( w środku 20cm wełny) ,parterowy z użytkowym poddaszem, bez podpiwniczenia. Okna drewniane, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Naddnieprzańska

Wawer,Warszawa

5 500 zł250 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 250m2 położony na działce 540m2. Dom jest z 1995 roku, ale generalny remont był robiony w latach 2007 - 2009. Niski parter - garaż, pralnia, dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Marysin Wawerski

Marysin Wawerski,Warszawa

2 950 000 zł450 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Nieruchomość ulokowana w bardzo cichym i spokojnym rejonie Marysina Wawerskiego a jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej autobusowej i skm. Sąsiedztwo stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chodzieska

Wawer,Warszawa

4 900 zł160 m² 30,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Do wynajęcia bliżniak z 2008 roku. Parter:Salon + stołowy 27,5 m2 (salon w wyjściem na taras),kuchnia 8,9 m2 ,wc 2,5 m2,pokój 9,5 m2,hall 5,7 m2,sień 3,3 m2 kotłownia 3,3 m2,pom. gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

890 000 zł240 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w Wawrze. Blisko stacji pkp, przedszkola i szkoły. Dom znajduje się przy drodze utwardzonej, w pobliżu ścieżka rowerowa. Dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Patriotów

Miedzeszyn,Warszawa

3 600 zł135 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom o powierzchni 135 m2 położony na działce 380 m2 w bezpiecznej i zielonej okolic y. Dom jest po generalnym remoncie w 2013 roku. Parter: salon, jadalnia z kuchnią i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

960 000 zł175 m² 5 485,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Do sprzedaży nowoczesny dom (pół bliżniaka) z 2011r. wśród niskiej zabudowy, w nowym osiedlu w Wawrze. Działka ma powierzchnię 343m2, a dom 175 m2. Jest to dom piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Falenica

Falenica,Warszawa

5 000 zł280 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia duży, oryginalny dom, położony w lesie, w Falenicy. Jest to parterowy dom z użytkowym poddaszem. Dom zbudowany z cegły i belek , położony na działce 1500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gruntowa

Radość,Warszawa

1 499 000 zł241 m² 6 219,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

Nieruchomość ulokowana w bardzo zacisznym i spokojnym rejonie Radości w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej i Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dojazd zapewnia ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

12 000 zł550 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Dom wolnostojącywstarej częsci Anina.Idealny na rezydencje jak i cele biurowe. Blisko kompleksu z basenami. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Warszawy i innymi Dzielnicami. Nasze biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliżniaczej położony w Wawrze. Nowoczesna architektura, duże okna i tarasy (ponad 40 m2), mocna konstrukcja żelbetowa, wysokiej jakości materiały budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

679 000 zł193 m² 3 518,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej położone w zielonej części Wawra. Inwestycja obejmuje 12 nowoczesnych domów usytuowanych na działkach 318 lub 350 metrów. Domy jednopiętrowe z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Anin

Anin,Warszawa

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący, parterowy z uzytkowym poddaszem , wśród niskiej, willowej zabudowy - w starym Aninie. Z tyłu posesji znajduje się dom właściciela. Do domu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radość

Radość,Warszawa

1 950 000 zł300 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Reprezentacyjny dom wybudowany i wykończony z dbałością o szczegóły w 2011r. o powierzchni 300 m 2 składa się z przestronnego holu , gabinetu, garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania nowy dom (pół bliźniaka)w pięknej , spokojnej okolicy i bardzo miłym sąsiedztwie.Dom w stanie deweloperskim zamkniętym (okna, drzwi, grzejniki, piec) Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radość

Radość,Warszawa

3 650 000 zł470 m² 7 765,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Dobra lokalizacja w Radości, w sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna, teren porośnięty dorodnym starodrzewem sosnowym. Dojazd do nieruchomości lokalną, cichą uliczką o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Międzylesie

Międzylesie,Warszawa

1 555 000 zł490 m² 3 173,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom w Warszawie Międzylesiu. Atrakcyjne pół bliźniaka w super spokojnej okolicy blisko przystanków autobusów miejskich i skm - w pobliżu znajduje się przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Anin

Anin,Warszawa

3 500 000 zł592 m² 5 912,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części Anina przy jednej z głównych ulic o nawierzchni asfaltowej. Działka narożna w kształcie prostokąta ogrodzona i kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radość

Radość,Warszawa

5 900 000 zł800 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Rewelacyjnie zaprojektowana, rozłożysta rezydencja położona na pięknej działce w sosnowym lesie (starodrzew) Mazowieckiego Parku Krajobrazowego pośród bardzo luźnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Falenica

Falenica,Warszawa

1 290 000 zł124 m² 10 403,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Dom znajduje się w Warszawie - Falenicy. Zbudowany został w 2011 r. z zachowaniem najwyższych standardów, zarówno jeśli chodzi o dobór materiału, jak i technologię wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

525 000 zł145 m² 3 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania bliźniak w Osiedlu Zorganizowanym. Nowe osiedle 2015 r Ok 600m od stacji Shell przy Wale Miedzeszyńskim. 3 minuty do przystanku autobusowego. Szybki dojazd do Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

599 000 zł178 m² 3 365,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2),położony w dobrej lokalizacji w Radości.Dom zaprojektowany i wykonany z najwyższej jakości materiałów ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Anin

Anin,Warszawa

889 000 zł220 m² 4 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²