dowolna

Domy Warszawa Osiedle Wawer

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Gąsienicowa

Wawer,Warszawa

15 000 zł689 m² 21,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

nowy dom w okolicy hali wystawowej na ul. Marsa, wawer, 6809m.,dobry dojazd, (współpraca przy wynajmie tego domu z Firmą hotelowa gwarantującą catering i zniżki na noclegi dla gości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł370 m² 4 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Na sprzedaż dom z lat trzydziestych, po generalnym remoncie, ciekawie odrestaurowany o powierzchni 370m2, w Radości. Dom składa się z: - piwnicy ( dom częściowo podpiwniczony ) - parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Wawer,Warszawa

4 500 zł260 m² 17,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

** aktualne od 1 lipca 2015 r. ** Elegancki dom z lat osiemdziesiątych, położony w doskonale utrzymanym ogrodzie. Dom w części nadziemnej składa się z: przestronnego holu recepcyjnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Malwowa

Wawer,Warszawa

6 000 zł350 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Wygodny dom do wynajęcia lub do sprzedania. Malownicza spokojna działka wcześniej wynajmowany na firmę. W środku podłogi zabezpieczone wykładziną, czynsz do negocjacji Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bychowska

Wawer,Warszawa

980 000 zł270 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż ciekawa nieruchomość 3 lokalowa połowa bliźniaka.Dom wzniesiony z cegły w latach 70 podzielony na 3 oddzielne mieszkania po 90m2. Każde mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

1 480 000 zł375 m² 3 946,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do obejrzenia i zakupu dużego przestronnego domu, z mozliwością prowadzenia działalności gospodarczej, na warszawskim Marysinie Wawerskim. Solidny budynek o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

810 000 zł187 m² 4 331,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dom na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu Garden Village, w sąsiedztwie parku Krajobrazowego. Dom w stanie developerskim w inwestycji Garden Village. Poza standardowym wykonczeniem developerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 050 000 zł198 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

W pełni wykończony w wysokim standardzie, umeblowany, urządzony przez architekta wnętrz, 198 metrowy dom na sprzedaż. Większość mebli wykonana na zamówienie, na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Cylichowska

Wawer,Warszawa

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Segment w stanie deweloperskim położony w dzielnicy Wawer w Międzylesiu o powierzchni użytkowej 205,74 m2. Segment posiada trzy kondygnacje, jednostanowiskowy garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

980 000 zł230 m² 4 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:534 m²

Doskonala lokalizacja w otoczeniu domow jednorodzinnych - 15 minut do centrum komunikacja miejska, wokol cisza i zielen jak w miejscowosciach podwarszawskich. Jeden z niewielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

800 000 zł225 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Lokalizacja: osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Wawer osiedle Anin Sadul, zwanej płucami prawobrzeżnej Warszawy, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

610 000 zł150 m² 4 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

~Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 150m2 na działce 155m2 w okolicy ul Zwoleńskiej i Traktu Lubelskiego Dom dwukondygnacyjny z poddaszem (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przyjaźni

Wawer,Warszawa

3 000 000 zł800 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Willa- rok budowy 1994, działka 1000 m2; 4 kondygnacje, 15 pokoi. Domofon, dwa niezależne alarmy; monitoring; wszystkie media +siła (380V); ogród bardzo zadbany z małym basenem; wykończenie domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akwarelowa

Wawer,Warszawa

800 000 zł240 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:604 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej 240 m 2 , na działce 604 m 2 w bardzo dobrym stanie. Dom składa się z czterech kondygnacji, każda o powierzchni około 60 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

1 100 000 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż bez prowizji od kupującego piękny, piętrowy dom na dużej działce przy ulicy Zwoleńskiej w Warszawie! Powierzchnia domu wynosi 270 m kw. i składa się z: na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Wawer,Warszawa

4 900 zł150 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Do wynajęcia dom 5 pokojowy 160m2. W pełni umeblowany i wyposażony. Rozkład domu: na parterze znajduje się salon z jadalnią, kuchnia, pokój, hol, wc, kotłownia oraz garaż. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

970 000 zł190 m² 5 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom urządzony w wysokim standardzie przez architekta wnętrz, sprzedawany w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd i rtv. Przemyślana aranżacja w każdym szczególe +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

3 400 zł167 m² 20,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w Wawrze o powierzchni 167 m2 i ogródkiem 300m2 na osiedlu zamkniętym. Na parterze salon, kuchnia, taras, łazienka. Na półpiętrze sypialnia i garderoba. Garaż, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Wawer,Warszawa

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia dom w Wawrze - 6 pokoi, 2 piętrowy, sauna, kominek, salon kąpielowy. Piękny zielony ogród, duża działka. Przestronne poddasze. Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

880 000 zł220 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Ładny i funkcjonalny dom-bliźniak w najlepszym punkcie Międzylesia,bardzo blisko szkoła,przedszkole,sklepy,gmina. Pomimo ze dom jest w centrum dzielnicy jest bardzo cicho ,dojazd do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

2 800 000 zł320 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Nowocześnie zaprojektowana i wykańczana z dbałością o szczegóły willa w Radości, położona wśród lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Do budowy i wykończenia użyto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

520 000 zł145 m² 3 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment - w stanie deweloperskim na osiedlu zamkniętym. 2 min. do komunikacji (autobus). Wał Miedzeszyński - Wawer. Cena bardzo atrakcyjna - Polecamy. Kontakt; licencja 2969. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

2 800 000 zł330 m² 8 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 612 m²

Dom wolnostojący o pow. 220 m2 z piwnicami o pow. 110m2 i halą magazynową o powierzchni ok. 350m2. I poziom - salon 24m2, kuchnia 18m2, sypialnia 20m2, zabudowana weranda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

9 800 zł280 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący 6 pokoi 280m2. Idealny pod działalność np punkt przedszkolny, na parterze znajduje się kuchnia, trzy pokoje, trzy łazienki, spiżarnia oraz ogrzewany zabudowany taras. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Wawer,Warszawa

3 150 zł175 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Do wynajęcia pół bliźniaka 175m2. Na parterze znajduje się duża wyposażona kuchnia, salon z kominkiem i wyjściem na taras, łazienka z prysznicem. Na piętrze znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

6 500 zł430 m² 15,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nowy dom wolnostojący o pow. 430m2 w warszawskim Wawrze przy ul. Mrówczej na działce 1250m2. Składa się z 6 pokoi, kuchni, 2 łazienek, 2 pomieszczeń gospodarczych i garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Falenica

Falenica,Warszawa

575 000 zł124 m² 4 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralne osiedle przy Wale Miedzeszyńskim (300m) komunikacyjnie świetnie ulokowane, w sąsiedztwie sosnowego lasu. Kompleks dziesięciu, jednopiętrowych domów, na ogrodzonym terenie, to urokliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

4 500 zł250 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:543 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący 7 pokoi 250m2. Rozkład domu: na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, duży salon z kominkiem (wyjście na taras), gabinet, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

3 550 zł143 m² 24,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Do wynajęcia segment środkowy 4 pokoje 143m2. Nie umeblowany z wyposażoną kuchnią. Na parterze znajduje się duży salon, otwarta kuchnia z jadalnią, łazienka, wyjście na taras. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:543 m²

Do sprzedania dom wolnostojący 7 pokoi 250m2. Rozkład domu: na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, duży salon z kominkiem (wyjście na taras), gabinet, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

800 000 zł110 m² 7 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:947 m²

Dom o 2 kondygnacjach. Parter to 2 sypialnie, kuchnia z jadalnią, łazienka z kabiną prysznicową i wc, przedpokój Piętro to przedpokój, 2 sypialnie + widna duża garderoba, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

2 300 zł130 m² 17,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w warszawskim Wawrze - Aninie nieopodal ul. Mrówczej o pow. 130m2 na działce 500m2. Składa się z 5 pokoi, 2 łazienek, kuchni oraz pomieszczeń magazynowych. Stan dobry, plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cylichowska

Wawer,Warszawa

6 500 zł215 m² 30,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:343 m²

Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej o pow. 215m2 na działce 343m2 przy ul. Cylichowskiej. Składa się z 6 pokoi, 3 łazienek, wc, kuchni otwartej na salon, garażu na jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Nowy dom za jedyne 8928 złotych za m 2! Nieruchomość położona jest w pięknej i cichej części Warszawy, w dzielnicy Wawer. Wybudowana została według projektu "Lubicz".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Wawer,Warszawa

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Super oferta! Przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący na działce 460 m2 Piękna zielona okolica, cisza i spokój. Blisko do szkoły, sklepu, przedszkola oraz środków komunikacji miejskiej. Ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

6 500 zł300 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia 1/2 bliźniaka położonego na granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Parter domu składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz wyjściem do ogrodu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

850 000 zł159 m² 5 345,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kameralne osiedle 5 domów w zabudowie bliźniaczej i jednego domu jednorodzinnego. Rodzinna atmosfera, przyjaźni sąsiedzi. Osiedle zlokalizowane niedaleko od centrum 20 min samochodem (15km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 000 000 zł480 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Niezwykle atrakcyjne pół bliźniaka w super spokojnej okolicy blisko przystanku ztm,pkp- w pobliżu znajduje się przedszkole, przychodnia, poczta itd. Budynek z cegły wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Międzylesie

Międzylesie,Warszawa

2 999 990 zł371 m² 8 086,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom utrzymany w stylu toskańskim, położony jest w pięknej części Międzylesia. Okolica posiada same zalety: spokojnie, cicho (posiadłość znajduje się w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

750 000 zł172 m² 4 360,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Nowy dom wolno stojący z garażem o powierzchni całkowitej 172m2 na działce o powierzchni 395 m2. Dom znajduje się w Wawrze Miedzeszynie z bardzo dobrym dojazdem do centrum Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

6 500 zł174 m² 37,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Segment w doskonałej lokalizacji w okolicy stacji pkp Anin (7min pieszo) , wysoki standard , cicha i spokojna okolica. Segment składa się z : salonu z kominkiem (35m) ,kuchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij