dowolna

Domy Warszawa Osiedle Wawer

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 498 800 zł97 m² 15 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Blisko Gocławia powstaje osiedle z wyjątkową architekturą, która wyróżnia się dużymi przeszkleniami - okno w salonie na cała ścianę. W segmencie o powierzchni 96mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Wawer,Warszawa

2 899 000 zł260 m² 11 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 260 m , położony w spokojnej, zielonej części Wawra, bezpośrednio przy granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 190 000 zł120 m² 9 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dwupoziomowy apartament Premium w Radości z skandynawskim charakterem. Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla rodziny. Z jednej strony pełna infrastruktura usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Wawer,Warszawa

1 220 000 zł138 m² 8 840,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Marzysz o spokojnym domu w zielonej części Warszawy, z własnym ogrodem, blisko lasu, ale nadal z szybkim dostępem do centrum? To kameralne osiedle stworzone właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wawer,Warszawa

12 900 zł220 m² 58,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:239 m²

Do wynajęcia funkcjonalny budynek usługowy po klinice medycznej, w pełni przystosowany do działalności gabinetowej lub siedziby firmy. Adres: ul. Stanisława Miłkowskiego, 04-683 Warszawa układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

1 960 000 zł322 m² 6 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealny dla rodziny jak I na firmę Piękny dom dla rodziny z opcją rozbudowy, aczkolwiek można tu również stworzyć firmę jeśli zakupi się całą działkę , będzie firma i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zbójnogórska

Radość,Warszawa

2 660 000 zł200 m² 13 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży nową inwestycję w Warszawie w Radości, przy ul. Zbójnogórskiej 13, 13a w postaci dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

909 000 zł94 m² 9 655,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

909 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kąkolowa

Radość,Warszawa

1 680 000 zł120 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Warszawie we wschodniej części Radości, przy ul. Kąkolowej 72b. Dom o powierzchni ok. 120 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Radość,Warszawa

7 990 000 zł430 m² 18 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie Luksusowy, nowoczesny, w pełni urządzony w nowoczesnym stylu dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 430 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuligowska

Zerzeń,Warszawa

897 000 zł78 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą segmentu w stanie deweloperskim bez prowizji w bardzo atrakcyjnej cenie na pograniczu Starego i Nowego Wawra jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Zerzeń,Warszawa

10 400 zł205 m² 50,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:343 m²

Do wynajęcia 7-pokojowy 2-piętrowy segment 205 m2 na działce 343m2, wawer Zerzeń. Idealny dla rodziny lub dla firmy. Cena: 10 400 zł netto + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja. Wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Wawer,Warszawa

1 690 000 zł106 m² 15 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o powierzchni 106 m, położony w kameralnej i zielonej części Warszawy w dzielnicy Wawer. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Miedzeszyn-Wieś,Warszawa

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do wynajęcia 2-piętrowy 5-pokojowy dom (bliźniak) 150m2 z 2024r. na działce 420m2, wawer, nadwiśle. Przestronny, funkcjonalny, doskonały dla rodziny z dziećmi lub na potrzeby firmy. Cena: 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł129 m² 12 395,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez pośredników! Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Anin,Warszawa

12 000 zł249 m² 48,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do wynajęcia 6-pokojowy, 1-piętrowy bliźniak 249m2 na działce 2500m2, wawer, anin. Spokojna, zielona okolica, dom z ogrodem, idealny dla rodziny. Cena: 12000 zł + media wg zużycia (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Las,Warszawa

2 500 000 zł257 m² 9 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 257m2 m z ogródkiem o powierzchni ok 440m2 i garażem w Wawrze osiedle- las w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

3 650 000 zł350 m² 10 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:913 m²

Dom Wawrze elegancja, komfort i wysoka jakość wykończenia Prezentowana nieruchomość to wyjątkowy dom jednorodzinny łączący nowoczesne technologie, ponadczasową elegancję oraz funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Patriotów

Radość,Warszawa

2 350 000 zł210 m² 11 163,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Patriotów w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 210 mkw. składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż | 91 m | bezczynszowe | Wawer ul. Pod Brzozami Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

2 750 000 zł165 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Dom wybudowany w 2012 roku, o powierzchni 165 m , usytuowany na działce 723 m . Przemyślany i bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Międzylesie,Warszawa

8 700 zł322 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealny dla rodziny jak I na stworzenie firmy ( zakup lub wynajem ) Piękny dom dla rodziny z opcją rozbudowy, aczkolwiek można tu również stworzyć firmę jeśli zakupi się całą działkę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Falenica,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 758,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Projekt obejmuje osiedle domów w zabudowie bliźniaczej o metrażu 94 m2, w dzielnicy Wawer, w okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chodzieska

Wawer,Warszawa

1 850 000 zł150 m² 12 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalnie zaprojektowany dom wielorodzinny o powierzchni całkowitej 150 m , położony przy cichej i spokojnej ulicy na Wawrze - Zerzeniu. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Falenica,Warszawa

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesne domy w zielonej części Warszawy Wawer (falenica) | 139 m | ogród | 2 miejsca parkingowe Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 929 000 zł204 m² 9 455,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Piękny, słoneczny, przestronny dom zbudowany przez solidnego dewelopera przykładającego wagę do najlepszych materiałów i jakości wykonania. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zasobna

Wawer,Warszawa

1 800 000 zł195 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej i doskonale skomunikowanej części Warszawy - Radości. W sercu willowej, kameralnej Radości oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wawer,Warszawa

909 000 zł94 m² 9 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

909 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wawer,Warszawa

1 176 504 zł79 m² 14 934 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

4-pokojowy nowoczesny dom | zielona część Wawra Na sprzedaż wyjątkowy dom w nowopowstającej inwestycji Waw.Re w zielonej części Wawer. To propozycja dla rodzin, które cenią nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Falenica,Warszawa

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m2, zlokalizowany na kameralnym zamkniętym osiedlu w zielonej części Warszawy - Falenicy, prawie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Informujemy iż lokale O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cylichowska

Wawer,Warszawa

10 700 zł227 m² 47,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:349 m²

Do wynajęcia nowoczesny, dopracowany architektonicznie dom o powierzchni 227 m , położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Cylichowskiej na warszawskim Wawrze. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Międzylesie,Warszawa

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, klimatyczny dom zlokalizowany na Wawrze w okolicy ul. Zwoleńskiej. Rok budowy 2003 ; Działka 450 m2 ; Dom - powierzchnia całkowita 150 m2 , użytkowa 126 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Las,Warszawa

1 499 000 zł97 m² 15 453,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Świetnie zaplanowany bliżniak English version below. Nieruchomość w trakcie budowy, harmonogram prac jest poniżej. W chwili obecnej jest zamykana. Dach pokryty. Okna wstawiane. Dom ( w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Anin,Warszawa

9 600 zł250 m² 38,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 250 m2 na działce 700m2, wawer Anin. Idealny dla rodziny lub dla firmy. Cena: 9 600 zł netto + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

2 649 000 zł161 m² 16 453,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bliźniak z niespotykanie Wielką Działką w Wawrze Kameralna Ulica, spokój i Zieleń, stan Deweloperski. Niespotykany design. Niespotykany detal i jakość wykonania. Eksperci budowlani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

2 350 000 zł336 m² 6 994,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Prezentujemy dom na sprzedaż z ogromnym potencjałem w wyjątkowej lokalizacji - tuż przy lesie, a zaledwie 15 min od centrum Warszawy! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Falenica,Warszawa

9 800 zł126 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Wynajem | 126 m2 | dom bliźniak | 9 800 | wawer | przedmiejska Przedmiotem wynajmu jest dom w zabudowie bliźniaczej, z pięknym widokiem na las, o powierzchni 126 m2. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Planetowa

Radość,Warszawa

1 799 000 zł250 m² 7 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować wolnostojący dom o powierzchni 250m2 usytuowany na zielonej działce o powierzchni 800m2 z dodatkowym budynkiem ok. 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Warszawa

Wawer,Warszawa

2 677 500 zł255 m² 10 517,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:378 m²

Wyjątkowe wnętrza, wykończone z niezwykłą starannością z materiałów z najwyższej półki. Nowoczesny, pięknie wykończony, inteligentny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zagórzańska

Radość,Warszawa

1 390 000 zł100 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa - Wawer, ul. Zagórzańska Powierzchnia domu: ok. 100 m Kondygnacje: kondygnacja 0: 49,2 m kondygnacja 1: 50 m Powierzchnia działki: 233 m Stan.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij