dowolna

Domy w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rajmunda

Targówek,Warszawa

12 000 zł165 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:545 m²

Szukasz spokojnego miejsca do życia z szybkim dojazdem do centrum? Ten dom spełni Twoje oczekiwania. Dom położony jest przy ulicy Rajmunda, na zielonym i spokojnym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

3 500 000 zł300 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Warszawy - zielonej Sadybie. Dom stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białego Dębu

Stegny,Warszawa

4 160 000 zł250 m² 16 618,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio od dewelopera Ekologiczne budownictwo Nagradzana inwestycja Doskonała lokalizacja Zielona okolica Dla wymagających atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Falenica,Warszawa

759 000 zł108 m² 7 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:149 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny segment środkowy położony w spokojnej i zielonej części Falenicy. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

10 000 zł225 m² 44,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Eurovilla prezentuje do wynajęcia środkowy segment o powierzchni ponad 200 m2 w Wysokim Wilanowie. Salon o ekspozycji południowej, osobna część jadalniana i kuchenna, 3 sypialnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Komfortowy I przestronny dom na wilanowie 6 sypialni | Blisko szkoły międzynarodowe | Cicha i bezpieczna okolica | Garaż na 2 auta | Kominek | Dokonały dla rodziny z dziećmi ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Orężna

Sadyba,Warszawa

13 000 zł150 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Klimatyczny dom bliźniak na wynajem | Mokotów - Sadyba | dostępny od 1 września Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu sześciopokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

2 250 000 zł148 m² 15 229,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, w inwestycji qhouse na Ursynowie. Dane techniczne: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

2 000 000 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

Nowoczesny dom, który zachwyca światłem | 240 m | Taras 40 m | Warszawa, targówek Marzysz o przestrzeni, która zachwyca od progu, emanuje światłem i została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Falenica,Warszawa

1 798 000 zł177 m² 10 151,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, bezczynszowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ponad 177 m , usytuowany na kameralnym osiedlu przy Wale Miedzeszyńskim 42 (falenica) Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ursynów,Warszawa

1 500 000 zł130 m² 11 513,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją osiedla zacisze ursynów, która składa się z domów w zabudowie bliźniaczej oraz czterolokalowej - aż 18 lokali w ofercie! 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 990 000 zł203 m² 14 729,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:220 m²

English description below Komfortowy, nowoczesny i energooszczędny dom na zamkniętym osiedlu w Wilanowie przy ulicy Marcepanowej (na tyłach centrum Vis a Vis). 7 pokoi, 3 Łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Muślinowa

Ursynów,Warszawa

25 000 zł277 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Opis eurovilla oferuje do wynajęcia przestronny dom rodzinny o powierzchni 277 m , położony na działce 498 m , w cichej i zielonej części Ursynowa, tuż przy Lesie Kabackim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Zacisze,Warszawa

1 830 000 zł220 m² 8 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:534 m²

Podstawowe informacje: nieruchomość inwestycyjna z 5 lokalami na wynajem. Obecnie wszystkie lokale są wynajęte. Parter - 112 mkw - klatka schodowa 9,26 mkw - mieszkanie nr 1 - powierzchnia 39,75mkw (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

11 500 zł240 m² 47,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 240 m | 5 sypialni | salon z wyjściem na taras i ogródek | kuchnia w pełni wyposażona | garaż na 1 samochód | zielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

4 290 000 zł316 m² 13 576 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:923 m²

Dom Wolnostojący 316 m2 || działka 923 m2 || garaż na 2 auta || 6 metrowe okna || Las Kabacki Absolutnie nietuzinkowy, wolnostojący dom położony przy samym Lesie kabackim. Spokojna okolica oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

7 900 zł130 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

English version below. Przedstawiamy na wynajem komfortowy bliźniak przy ulicy Chrościckiego w dzielnicy Warszawa Włochy. Cisza i spokój z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 699 000 zł190 m² 8 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Połowa nowoczesnego bliźniaka o powierzchni całkowitej 190 m (168 m powierzchni użytkowej), położona na działce o powierzchni 398 m , zlokalizowana jest w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

2 320 000 zł209 m² 11 088,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Obsługujemy inwestycje jak wyłączny agent sprzedaży. Inwestycja składająca się z trzech domów o nowoczesnej bryle, która charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakamarek

Powsin,Warszawa

2 990 000 zł146 m² 20 493,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Avenue Estate prezentuje dom wolnostojący w Wilanowie - Powsin z urokliwą, dużą działką. Atuty - Prestiżowa i kameralna lokalizacja - Okolica sprzyjająca aktywnemu wypoczynkowi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Płatowcowa

Mokotów,Warszawa

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Brief Mokotów | ul. Płatowcowa | segment 120 m2 I działka 124m2 | 3 poziomy | klimatyczny salon z kozą i widokiem na przytulny ogródek I widna, przestronna kuchnia I duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

14 500 zł430 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

For rent | 430 m2 | detached house | 14 500 zł | wilanów | rumiana The object of the lease is a detached house of 430 m2 with a well-groomed garden. On the ground floor there is a living room.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

5 000 000 zł550 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:493 m²

Dom wolnostojący 550 m na sprzedaż | Wilanów - ul. Wiertnicza | Działka: 493 m | Własny parking na 11 samochodów | Przeznaczenie biurowe | Możliwość rozbudowy Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

1 500 000 zł129 m² 11 627,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:67 m²

Marzysz o przestronnym, ergonomicznym domu z szybkim dostępem do centrum Warszawy? Ta inwestycja to idealne połączenie komfortu, nowoczesnej architektury i doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

5 390 000 zł647 m² 8 330,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:721 m²

Rezerwacja. Polski Holding Nieruchomości przyjmuje oferty na zakup nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Ateńskiej 67 w Warszawie. Podana cena jest ceną netto. Termin składania ofert: 28 lutego 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trombity

Ursynów,Warszawa

2 349 000 zł245 m² 9 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

2 349 000 zł | Dom | 244 m2 | Sprzedaż | działka 700 m2 | Warszawa Ursynów Jeziorki Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny dom o powierzchni 244 m , usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rogatkowa

Wawer,Warszawa

1 795 000 zł320 m² 5 609,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:721 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni mieszkalnej i pomocniczej 320 m2, położony na działce o powierzchni 721 m2 Odrębna własność, kw bez obciążeń Oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

19 000 zł330 m² 57,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:375 m²

Wilanów - komfortowy, wygodny dom w najładniejszej części Wilanowa. Pięć minut spacerem do pałacu w Wilanowie. W pobliżu liczne restauracje, pętla autobusowa, tereny do rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

1 879 000 zł163 m² 11 527,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:96 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w kameralnej inwestycji przy ul. Ostródzkiej 7 na Targówku (bródno). Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny, blisko metra, zieleni i miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Radziwiłłówny

Gołąbki,Warszawa

1 197 000 zł109 m² 10 998,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowy segment z ogródkiem zlokalizowany przy ul. Barbary Radziwiłłówny w dzielnicy Ursus Gołąbki. Osiedle i budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malczycka

Wawer,Warszawa

1 200 000 zł163 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Spokojne miejsce wśród zieleni - dom w zabudowie bliźniaczej, warszawa Wawer - Falenica Dom o powierzchni użytkowej 107,40 m , zlokalizowany w malowniczej dzielnicy Warszawa Wawer -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Powsinek,Warszawa

13 000 zł350 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przestronny dom zlokalizowany w Powsinku, bardzo dobrze rozplanowany, z pięknym ogrodem otoczonym zielenią. Dom posiada wszystko co niezbędne, by wygodnie i przyjemnie mieszkać. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ursynów,Warszawa

1 139 740 zł116 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

5 300 000 zł352 m² 15 056,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:596 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego domu podzielonego na 3 lokale z garażami na 2/3 samochody. Możliwość połączenia lokali i stworzenie jednego dużego domu. Historia domu: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

1 950 000 zł208 m² 9 357,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:217 m²

Włochy | ul. Ryżowa Segment o powierzchni ok. 210 m , 7 pokoi, 3 kondygnacje + kawalerka na poddaszu, 2 balkony, ogródek i dwa miejsca postojowe naziemne. Parter i piętro dostosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

2 700 000 zł420 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Oferta sprzedaży segmentu, położonego w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Królowej Marysieńki. Powierzchnia domu wynosi 420 m2. Usytuowany jest na działce o powierzchni 470 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 315 000 zł155 m² 8 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowe luksusowe osiedle twój nowy dom na białołęce Nowoczesna architektura, komfort, przestrzeń I piękna zieleń! O inwestycji: osiedle Waligóry to kameralna zabudowa w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Żoliborz,Warszawa

40 000 zł587 m² 68,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Willa - budynek biurowy - na wynajem | żoliborz | wolnostojący Z garażem lokalizacja Warszawski Żoliborz, spokojna i prestiżowa część miasta, położona w sąsiedztwie Kępy Potockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

7 500 000 zł330 m² 22 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Unikatowa nieruchomość. Prestiżowa lokalizacja. Najlepsza część starej Saskiej Kępy. Przedwojenny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 330 m2 na działce 622m2 zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Motylkowa

Wawer,Warszawa

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Segment w budynku 1-rodzinnym, 2-lokalowym gdzie nowoczesna architektura i technologia idą w parze z wygodą i spokojem codzienności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czapli

Ursynów,Warszawa

12 500 zł420 m² 29,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia przestronny segment środkowy o powierzchni ok. 400 m , położony na kameralnym osiedlu przy ul. Czapli (wjazd od ul. Pileckiego), na działce 350 m . Idealna propozycja na.