dowolna

Domy Warszawa Ursus

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Ursus,Warszawa

3 299 000 zł375 m² 8 797,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Przepiękny ,stylowy dom z ogrodem wyłącznie dla wymagających wysokiej klasy miejsca. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica ogródek Nieruchomość złożona z: salon 43 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Ursus,Warszawa

1 270 000 zł210 m² 6 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:575 m²

Jeżeli szukasz gotowej inwestycji, która nie wymaga żadnego wkładu finansowego to idealnie trafiłeś. Kamiennica - na każdym poziomie znajduję się oddzielne w pełni wyposażone 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gołąbki

Gołąbki,Warszawa

2 060 000 zł256 m² 8 046,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Działka o powierzchni 560 m2 - po wydzieleniu z obecnie istniej działki o powierzchni 961m2, - cena domu z działką o powierzchni 961 m2 to 2540000 pln. Dom o powierzchni 256.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Gołąbki,Warszawa

3 299 000 zł375 m² 8 797,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Luksusowa posiadłość dla spragnionych komfortu. Przepiękny, stylowy dom z ogrodem wyłącznie dla wymagających wysokiej klasy miejsca. Mamy niezwykłą przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gołąbki

Gołąbki,Warszawa

3 299 000 zł375 m² 8 797,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Luksusowa posiadłość dla spragnionych komfortu. Mamy niezwykłą przyjemność zaprezentować Państwu posiadłość położoną w cichej,spokojnej okolicy warszawskiego Ursusa. Otoczony między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

519 000 zł101 m² 5 159,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ostatnie domy! Domy z bardzo dużymi ogródkami w cenie mieszkania w Brwinowie pod Pruszkowem. Oferujemy dom z ogrodem oraz kominkiem w cenie średniej wielkości mieszkania. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szomańskiego

Ursus,Warszawa

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:436 m²

NA sprzedaż dom położony w cichej i spokojnej okolicy w Ursusie, osiedle domków jednorodzinnych. Nieruchomość składa się z dwóch odrębnych mieszkań, w sumie 8 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Skorosze

Skorosze,Warszawa

925 000 zł150 m² 6 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w Ursusie na osiedlu Skorosze, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna. Dom jest odświeżony, ma nowe okna i drzwi antywłamaniowe. Parter domu to: weranda, hall, salon z jadalnią 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Henryka II Pobożnego

Gołąbki,Warszawa

1 460 000 zł155 m² 9 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronny, skrajny segment z dużą działką. Budynek jest jedno-piętrowy i składa się z: *parteru, gdzie znajduje się: -obszerny salon z aneksem kuchennym (ponad 49mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursus

Ursus,Warszawa

3 299 000 zł375 m² 8 797,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

1 200 000 zł440 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z oddzielnym budynkiem warsztatowo-magazynowo-biurowym w okolicy nowopowstającej obwodnicy południowej. Dom po generalnym remoncie w 2005 r. 2 niezależne bramy wjazdowe z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursus

Ursus,Warszawa

735 000 zł148 m² 4 960,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:868 m²

Dom w Ursusie na dużej działce do remontu i indywidualnej aranżacji. Dobra komunikacja z centrum miasta.Nieruchomość złożona z: przedpokój 6 m.kw kuchnia zamykana z oknem 10 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

1 950 000 zł400 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:752 m²

Idealna nieruchomość na Hostel, motel, bądź pod wynajem.Nieruchomość złożona z: piwnica bez okien 13 m.kw pokój 24 m.kw pokój 12,1 m.kw pokój 11,2 m.kw korytarz 3,8 m.kw przedpokój 7,5 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursus

Ursus,Warszawa

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Cena do Negocjacji! Dom wolnostojący wybudowany w 2012r. o powierzchni użytkowej 250m2 usytuowany na działce o powierzchni 1129m2 w Warszawie Usrus. Dom posiada 4 osobne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kościuszki

Ursus,Warszawa

1 270 000 zł210 m² 6 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:575 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rumiankowa

Ursus,Warszawa

1 129 900 zł193 m² 5 854,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz wymarzonego, wolno stojącego domu w spokojnej okolicy dla swojej rodziny? Wśród zieleni, z pięknym ogrodem i wygodnym tarasem, na którym można odpoczywać w ciszy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

4 000 000 zł361 m² 11 068,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dom idealny pod inwestycje o powierzchni 361,40 m w dzielnicy ursusnieruchomość złożona z: wiatrołap 3,2 m.kw hall 11,8 m.kw wc 2,3 m.kw kuchnia otwarta z oknem 16,45 m.kw salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursus

Ursus,Warszawa

1 649 000 zł360 m² 4 580,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Marzy Ci się idealny dom w spokojnej okolicy, wśród sympatycznych sąsiadów? Mam przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży przepięknego domu ( + Dom gościnny 97m2 ) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

1 550 000 zł170 m² 6 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

We speak english! Wir sprechen Deutsch! W cenie średniej wielkości mieszkania możesz zamieszkać na zdecydowanie większej powierzchni, z własnym ogrodem. Segment, który oferujemy, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rumiankowa

Ursus,Warszawa

1 120 000 zł193 m² 5 803,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gołąbki

Gołąbki,Warszawa

1 320 000 zł260 m² 5 079,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Segment środkowy, budynek posadowiony przy cichej osiedlowej ulicy w otoczeniu domów jednorodzinnychgłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursus

Ursus,Warszawa

3 990 000 zł462 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom W zabudowie bliżniaczej - każdy Z bliżniaków po 231m2 - działka 750m2 Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na warszawskim Ursusie. Dom obecnie funkcjonuje jako dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

8 250 zł280 m² 29,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:920 m²

Atrakcyjny dom do wynajęcia o pow.280m2(9 pokoi,kuchnia,łazienka,dwie toalety,kotłownia,taras,balkon,ogród)Dom częściowo umeblowany idealny pod działalność lub na cele mieszkaniowe.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursus

Ursus,Warszawa

2 500 000 zł700 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam duży dom o powierzchni 700 m2 działka 1500 m2 z możliwsza przerobienia na szkolę prywatna, przedszkole , przychodnie, klinikę, hostel. 500 m do kolejki wkd 100 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ursus

Ursus,Warszawa

1 700 000 zł285 m² 5 964,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Środkowy segment w zabudowie szeregowej położony w warszawie/ursusie przy drodze asfaltowej. Bardzo dobra lokalizacja do Alej Jerozolimskich 500m w linni prostej. Wzniesiony z ytongu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Ursus,Warszawa

1 290 000 zł299 m² 4 314,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:413 m²

Szukasz wygodnego domu w spokojnym miejscu w Warszawie, najlepiej w zielonej, willowej okolicy? Potrzebujesz sporo pokoi, aby każdy mógł mieć kąt dla siebie, a może potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościuszki

Ursus,Warszawa

1 270 000 zł210 m² 6 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:575 m²

Jeżeli szukasz gotowej inwestycji, która nie wymaga żadnego wkładu finansowego to idealnie trafiłeś. Kamiennica - na każdym poziomie oddzielne mieszkanie o powierzchni 70m2. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej ok. 300 m2. Usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w okolicy willowej, blisko parku i stadionu. Idealny na siedzibę firmy, jak również do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grottgera

Ursus,Warszawa

1 180 000 zł158 m² 7 468,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Na sprzedaż nowoczesny i bardzo komfortowy dom w klasycznej bryle, zlokalizowany na granicy Piastowa i Warszawy przy ul. Grottgera 7, piastów. Dom zbudowany w 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

1 290 000 zł243 m² 5 304,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:413 m²

Gotowy do wprowadzenia atrakcyjny dom na warszawskim Ursusie.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal ogródekNieruchomość złożona z: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

9 999 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Duży dom do wynajęcia na biuro/hostel lub do zamieszkania w doskonałej lokalizacji w Ursusie! Dom można zaaranżować według potrzeb, możliwość stworzenia większej ilości pokoi. Dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rumiankowa

Ursus,Warszawa

1 090 000 zł193 m² 5 647,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursus

Ursus,Warszawa

890 000 zł138 m² 6 449,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Atrakcyjny segment piętrowy, wybudowany w 2000 roku w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym osiedlu, w dzielnicy Ursus, na osiedlu Gołąbki. Segment położony jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czechowice

Czechowice,Warszawa

960 000 zł121 m² 7 933,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:772 m²

Dom jednorodzinny na zadrzewionej działce, przy ślepej ulicy (znikomy ruch) w kameralnej części Ursusa (czechowice). Budynek podpiwniczony, po generalnym remoncie i wymianie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baranowska

Ursus,Warszawa

860 000 zł200 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:512 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - 180m2, dwukondygnacyjny na działce 512m2. Podpiwniczony, zbudowany z solidnych materiałów, nadbudowany w 1993 roku. Zlokalizowany w starej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czechowice

Czechowice,Warszawa

8 000 zł360 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam do wynajęcia dom wolnostojący w Ursusie, w dobrze skomunikowanej części dzielnicy. Dom 3 kondygnacyjny położony na działce 1000 m2. Podpiwniczenie : 1m pod poziomem ziemi, także okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

8 500 zł278 m² 30,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Do wynajęcia w pełni wyposażony dom 278m2, 6 pokoi, szeregowiec z działką 700m2. 2 miejsca parkingowe, nowoczesna kuchnia w zabudowie. Polecam Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rumiankowa

Ursus,Warszawa

1 140 000 zł193 m² 5 906,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

6 150 zł350 m² 17,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny dom o pow. 350 m2 w I linii zabudowy przy ul. Ryżowej. Dostępny od 1 lutego 2019r. Możliwość wynajęcia z meblami lub bez mebli. Bardzo dobra lokalizacja - zaledwie 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

860 000 zł121 m² 7 107,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:772 m²

Wolnostojący, jednorodzinny dom w Ursusie. Nieruchomość usytuowana na ładnej, zadrzewionej działce w okolicy o niskiej zabudowie, z bardzo dobrym dojazdem do głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

1 890 000 zł306 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom wolnostojący na zagospodarowanej działce, posiadającej system automatycznego podlewania. Na każdej z 3-ch kondygnacji jest łazienka +wc. Duży salon z kominkiem pow.60m2. ogrzewanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij