dowolna

Domy Warszawa Ursus

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, Ursus

Ursus,Warszawa

4 500 zł310 m² 14,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lex nieruchomości~~do wynajęcia 2 kondygnacje samodzielnego domu w Ursusie. Dotychczas wykorzystywany na działalność gospodarczą.Budynek bardzo duży i przestrzenny. . W pełni użytkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

669 000 zł210 m² 3 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie 2 domy do aranżacji na cele mieszkaniowe lub usługowe. Pierwszy budynek to bliźniak posiadający 3 kondygnacje o łącznej powierzchni 210 m2. Na metraż składa się niezagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

1 150 000 zł195 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Piękny, klimatyczny, jednorodzinny dom w doskonałym stanie, zlokalizowany w willowej, bardzo cichej okolicy Ursus - Gołąbki. Dobry dojazd do miasta, blisko dworca pkp oraz komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Ursus,Warszawa

6 500 zł300 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ursus ul. Kościuszki. Dom połowa bliźniaka po generalnym remoncie (instalacje elektryczne, wod-kan, sanitariaty, glazury, terakoty, podłogi, gładzie gipsowe, kuchnia) w 2009r, 3 kondygnacyjny 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Promocyjna cena na drugą połówkę ( pierwsza już sprzedana )! 1/2 bliźniaka (domu dwulokalowego o bryle bliźniaka) zlokalizowany w Piastowie na granicy Warszawa-Ursus. Otoczenie: nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ursus

Ursus,Warszawa

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronny dom bliźniak Warszawa - Ursus , dobra lokalizacja. Dom piętrowy z balkonem, 7 pokoi , garaż w bryle budynku.Na parterze przestronny salon 30 m2, łazienka osobno wc ,kuchnia.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

960 000 zł147 m² 6 530,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Dom o powierzchni 147 m podpiwniczony z 1935 roku na działce 1809 m. Dom do kapitalnego remontu. W budynku znajdują się trzy odrębne mieszkania-każde ma swoją odrębną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:196 m²

Segment w technologii kanadyjskiej po generalnym remoncie. Parter - 41 m - salon, kuchnia z jadalnią, łazienka. I piętro - 35 m - gabinet, sypialnia, łazienka. Poddasze - 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

990 000 zł186 m² 5 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:850 m²

Parterowy dom w stylu dworku otoczony zadbanym ogrodem (850 m2) położony na Gołąbkach. Wokół wyłącznie domy jednorodzinne. Dom wyposażony we wszystkie media: gaz, wodociąg, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

910 000 zł220 m² 4 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wybudowany w latach 70-tych z cegły. Podpiwniczony, piętrowy, możliwość rozbudowy. Działka w kształcie prostokąta, wszystkie media na działce. Dom położony w starej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Achera

Ursus,Warszawa

700 000 zł220 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedania dom mieszkalny 120m2 + budynek biurowy 100 m2 Dobra lokalizacja w Warszawie - 5 minut do kolejki miejskiej - 15 minut do centrum - 1 minuta do węzła A2 Budynek mieszkalny 120 m2 - 800 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

780 000 zł110 m² 7 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:196 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

880 000 zł280 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:789 m²

Ładny dom w Ursusie do częściowego wykończenia. Dom składa się z 3 kondygnacji plus piwnica.Piwnica i 1 kondygnacja mają po ok. 100 m2.Pierwsze i drugie piętro mają skosy. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

1 190 000 zł186 m² 6 397,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosny Ludów

Ursus,Warszawa

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom po remoncie położony na terenie "starego" Ursusa. Dobra lokalizacja i komunikacja -mzk,pkp,skm- dojazd do centrum 15 min. Pow 150 m2 w tym; -parter- salon , kuchnia w aneksie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Falskiego

Ursus,Warszawa

1 400 000 zł215 m² 6 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom wolno stojący Położony w Ursusie. Powierzchnia użytkowa to: 160m, dwie kondygnacje + strych mieszkalny. Pierwsza kondygnacja to: 3 pokoje, kuchnia i łazienka. Druga kondygnacja to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

4 300 zł270 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Przestronny, wygodny dom wolnostojący - usytuowany w willowej okolicy - w drugiej linii zabudowy. Parter - salon z kominkiem otwarty na aneks jadalnym z wyjściem na taras na następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

1 500 000 zł270 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gołąbki

Gołąbki,Warszawa

745 000 zł230 m² 3 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom o powierzchni całkowitej 230m2 (użytkowa wynosi 120m2) położony na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 560m2 w Ursusie- dokładniej Gołąbki. Budynek z 1958 roku - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Czechowice

Czechowice,Warszawa

790 000 zł230 m² 3 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Przestronny dom wolnostojący z ogrodem, położony w Starej części Ursusa Czechowice. Parter: hall, kuchnia połączona, wc, duży salon z wyjściem na taras, dwa pokoje. Piętro: hall, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursus

Ursus,Warszawa

8 000 zł330 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom wolnostojący w atrakcyjnej części Ursusa. Możliwość wynajęcia pod przedszkole, żłobek, przychodnię itp. Częściowo zaadaptowany pod przedszkole/klub malucha (drzwi ppoż, sanitariaty). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Noworegulska

Ursus,Warszawa

850 000 zł190 m² 4,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam nowy domek jednorodzinny o powierzchni użytkowej 154 m2 w zabudowie bliźniaczej, z ogródkiem o powierzchni 400 m2. Dom jest wykończony, z wnętrzem do zaaranżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

760 000 zł160 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom wolnostojący na Starym Ursusie. Dom składa się z sześciu pokoi, dwóch kuchni, dwóch łazienek, garażu na dwa samochody, kotłowni i piwnicy. Wszystkie media. Działka zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursus

Ursus,Warszawa

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom O bardzo dużych możliwościach aranżacyjnych zlokalizowany W części willowej. W najbliższej okolicy niska zabudowa jednorodzinna. Rozkład pomieszczeń : Na parterze pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gołąbki

Gołąbki,Warszawa

1 090 000 zł255 m² 4 276,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Nowy, energooszczędny, funkcjonalny dom położony jako skrajny w zabudowie szeregowej na spokojnym osiedlu Gołąbki w Ursusie. Dom ma okna na 3 słoneczne strony świata, ma 2 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

1 980 000 zł330 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Dom częściowo zaadaptowany pod przedszkole bądź klub malucha. Usytuowany w atrakcyjnej części Ursynowa. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 330m2. Duży ogród 980 m2. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiosny Ludów

Ursus,Warszawa

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

8 000 zł330 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

1 380 000 zł380 m² 3 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:852 m²

Powierzchnia użytkowa 240 m2, po 120m2 w poziomie + stryszek + składzik na narzędzia ogrodowe pod tarasem. Przyziemie:garaż na 2 samochody, siłownia/kotłownia, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

750 000 zł111 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

Ursus Segment skrajny (111 m2), wybudowany w roku 1997 w technologii kanadyjskiej, wykończony w wysokim standardzie, otoczony gustownie urządzonym ogródkiem. Parter Salon (22,5 m2), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orłów Piastowskich

Gołąbki,Warszawa

4 000 zł174 m² 22,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący (128m2 + piwnica) na dużej działce w cichej okolicy Gołąbek dzielnica Warszawa Ursus (piwnica 46,4m2 parter 63,7m2 poddasze 64,7) 800m do pkp Gołabki,1700m do pkp Ursus, 2,4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

780 000 zł111 m² 7 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:691 m²

Dom wolnostojący wursusie. Na terenie posesji znajdują się również pomieszczenia gospodarcze oraz duży 60 metrowy garaż. Do stacji pkp ok. 15 minut. Cena do negocjacji. Pośrednik odpowiedzialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

4 500 zł270 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerwona Droga

Gołąbki,Warszawa

1 800 000 zł255 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Położenie: willowa dzielnica Gołąbki, znana od czasów przedwojennych. Dziś posiadająca nowoczesne szkoły (państwowe, prywatną i społeczną), przedszkola, przychodnię, supermarkety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

1 230 000 zł270 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:789 m²

Ładny dom w Ursusie. Dom składa się z piwnicy (77 m 2 - garaż, kotłownia, 2 pomieszczenia), parteru (ok. 74 m 2 - duży salon z jadalnią z kominkiem i zejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bolesława Krzywoustego

Gołąbki,Warszawa

4 500 zł270 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Do wynajęcia duży rodzinny dom z ogrodem w willowej części Warszawy Ursus (gołąbki), położony w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu jest bardziej intymny. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bolesława Krzywoustego

Gołąbki,Warszawa

1 500 000 zł270 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Do sprzedaży duży rodzinny dom z ogrodem w willowej części Warszawy Ursus (gołąbki), położony w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu jest bardziej intymny. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Michałowicza

Ursus,Warszawa

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący parterowy, 5 pokoi,do każdego osobne wejście z korytarza, nowe,plastykowe okna,do dyspozycji pościel i ręczniki, 2 łazienki, w jednej kabina prysznicowa,w.