dowolna

Domy Warszawa ul. Syta

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 600 000 zł350 m² 74 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wolnostojący dom o niepowtarzalnym klimacie usytuowany w spokojnym miejscu w dzielnicy Wilanów niedaleko ul. Sytej, w grupie nowych reprezentacyjnych domów jednorodzinnych. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 820 000 zł260 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferta sprzedaży domu typu segment usytuowanego w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Sytej. Powierzchnia domu wynosi 260 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 300 000 zł350 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 760 000 zł260 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu typu segment usytuowanego w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Sytej. Powierzchnia domu wynosi 260 m2. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 150 000 zł350 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wolnostojący o niepowtarzalnym klimacie usytuowany w spokojnym miejscu w dzielnicy Wilanów niedaleko ul. Sytej, w grupie nowych reprezentacyjnych domów jednorodzinnych. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Zawady,Warszawa

6 900 zł240 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przyjemny dom mieszkalny w Wilanowie Zawady o powierzchni użytkowej 240m2, w zabudowie szeregowej (segment środkowy). Działka o pow. 208 m2. Zlokalizowany w cichej wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 150 000 zł350 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 670 000 zł260 m² 6 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż dom typu segment, w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Sytej. Powierzchnia domu wynosi 260 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 256 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 670 000 zł260 m² 6 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferujemy Państwu do zakupu dom, typu segment, w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Sytej. Powierzchnia domu wynosi 260 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 550 000 zł245 m² 6 326,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Hampton Home nieruchomości poleca ekskluzywne, klasyczne domy w stylu angielskim. Powierzchnia oferowanych domów to 245m2 + poddasze na którym można wykorzystać dodatkowe 105m2 -125m2. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Zawady,Warszawa

13 000 zł420 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Powierzchnia całkowita domu 420 m2, ogród 1500 m2 W domu zainstalowany system klimatyzacji. Parter: - kuchnia 24,5 m2 (nowa z września 2017roku, blat grafitowy, dwu-komorowy zlew, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

1 890 000 zł248 m² 7 620,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment środkowy w Wilanowie Zawady przy ul.Sytej. Teren ogrodzony z kilkoma segmentami. Parter: salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, garderoba, wc. Garaż na 1 samochód, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Syta

Zawady,Warszawa

6 200 zł230 m² 26,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom częściowo umeblowany (ikea) położony na kameralnym i zamkniętym osiedlu z ochroną graniczący z rzeczką Wilanówką. Parter: salon połączony z widną kuchnią, wc, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

12 000 zł420 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia od zaraz wolnostojący dom na Zawadach przy ul. Sytej. Powierzchnia całkowita domu 420 m/2, ogród 1500 m/2. W 2018 roku została zamontowana klimatyzacja w sypialniach na górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Zawady,Warszawa

15 000 zł420 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Zawady,Warszawa

16 000 zł420 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Zawady,Warszawa

8 000 zł300 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Elegancki dom położony na prestiżowym osiedlu w Wilanowie. Wszystko zostało urządzone i wykończone w bardzo dobrym standardzie. Idealny dla rodziny z dziećmi. Cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Zawady,Warszawa

11 900 zł256 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:577 m²

Prezentujemy Państwu nowo wybudowany, nowoczesny dom na wilanowskich Zawadach, w zielonej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy domów jednorodzinnych. Znajduje się on na kameralnym osiedlu 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Syta

Zawady,Warszawa

10 800 zł240 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

Elegancki dom na Zawadach, w pełni wyposażony, z garażem i ogródkiem, w otoczeniu zieleni, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, na zamkniętym osiedlu. Dom dopiero co został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Do wynajęcia od zaraz rezydencja w dzielnicy Wilanów, na Zawadach. Miejsce ciche i spokojne, dom przyjazny rodzinom z dziećmi, wygodny, przestronny rozkład pokoi. Podłogi drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Zawady,Warszawa

10 000 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Syta

Kępa Zawadowska,Warszawa

10 000 zł350 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:850 m²

Piękny dom o powierzchni 350 m2 z ogrodem 850 m2. Dom znajduje się na Zawadach, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły w tym szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

29 900 zł1 100 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Piękna willa na Wilanowie - Zawadach. Dom jest wykończony w bardzo wysokim standardzie z dużą dbałością o szczegóły. Klasyczna willa położona jest na rozległej, zielonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Syta

Zawady,Warszawa

6 500 zł180 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:204 m²

Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny dom na Wilanowie. Rozkład pomieszczeń: poziom 0: - obszerny hol - salon z kominkiem i wyjściem na taras z grillem (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 550 000 zł350 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera, warszawa, wilanów, zawady, ul. Syta 62 Kameralne Osiedle Ekskluzywnych Domów w Wilanowie przy ulicy Sytej 62 Wszystkie informacje na temat inwestycji dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 450 000 zł260 m² 5 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł185 m² 7 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Syta

Zawady,Warszawa

13 500 zł500 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia od zaraz luksusowa nieruchomość na Zawadach, nieopodal Placu Vogla na warszawskim Wilanowie. W skład domu wchodzą: - przestronny salon, - cztery sypialnie, z czego jedna posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Zawady,Warszawa

5 900 zł220 m² 26,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Wilnowie (obszar Zawady), 220 s.q.m z ogrodem 150s.q.m. Bardzo dobry standard, bardzo jasny i całkowicie odnowiony. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Zawady,Warszawa

6 500 zł220 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

999 000 zł179 m² 5 574,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Dom na sprzedaż W wilanowie zawadach. House for sale in wilanow zawady. Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu: piękny, wyposażony dom na sprzedaż w Wilanowie Zawadach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

6 500 zł200 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dom do wynajęcia na zawadach house for rent wilanów zawady Nowoczesny segment skrajny na zielonych Zawadach oddany do użytku w 2013 roku. Budynek wykończony w wysokim standardzie z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

18 000 zł560 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO wynajęcia dom wilanów zawady house for rent wilanów zawady Duży przestronny dom, położony w centralnej części Zawad, na małym osiedlu zieloną przestrzenią rekreacyjną nad Wilanówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na sprzedaż W wilanów/zawady house for sale in wilanów/zawady Dom 200 m2 plus poddasze 30 m2 do adaptacji. Dom w stanie deweloperskim. Działka 500 m2 Tynki cementowo-wapienne Stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

4 300 000 zł700 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rezydencja na sprzedaż W wilanowie zawady house for sale in wilanow zawady Wyjątkowa, rezydencja na sprzedaż w centralnej części Zawad, wykończona w wysokim standardzie, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

3 700 000 zł560 m² 6 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż dom wilanów zawady for sale house wilanów zawady Duży przestronny dom, położony w centralnej części Zawad, na małym osiedlu zieloną przestrzenią rekreacyjną nad Wilanówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

999 000 zł179 m² 5 574,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

5 250 000 zł600 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Rezydencja na sprzedaż W wilanowie zawady house for sale in wilanow zawady Willa z widokiem to kameralny zespół 3 luksusowych domów jednorodzinnych usytuowanych na przestronnych działkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

4 300 000 zł700 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

18 000 zł560 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²