dowolna

Domy Warszawa Targówek

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Kanałowa

Targówek,Warszawa

2 200 zł120 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wolny od lipca Dom o pow.120m2 Na parterze łazienka z kabiną prysznicową ,salon z aneksem kuchennym,Na pietrze łazienka z wanną,2 pokoje (25,22m2),garderoba.Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Targówek,Warszawa

2 450 000 zł585 m² 4 188,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:540 m²

Budynek mieszkalno-biurowo-usługowo-handlowany na działce o pow. 540m, 4 kondygnacyjny, 18 pomieszczeń w tym 2 na poziomie -1 oraz 2 typu open space. Pięć łazienek każdym piętrze po jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gilarska

Targówek,Warszawa

695 000 zł120 m² 5 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Do sprzedaży segment na Zaciszu (okolice kliniki Enel-Med)o pow. 119m2 na działce 193m2. Instalacje wodna, elektryczna i grzewcza włącznie z piecem były wymienione 7 lat temu. W przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Gilarska

Zacisze,Warszawa

759 000 zł157 m² 4 834 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony w Warszawie w dzielnicy Targówek (zacisze) Kameralne osiedle, zostało tak zaprojektowane by idealnie spełniać wymagania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kanałowa

Targówek,Warszawa

2 200 zł120 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajmu dom na Targówku przy ul. Kanałowej o powierzchni całkowitej 120 mkw, powierzchnia działki 600 mkw. Dom gotowy do zamieszkania, składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zacisze

Zacisze,Warszawa

1 499 000 zł265 m² 5 656,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom położony wśród kameralnej zabudowy jednorodzinnej, wybudowany w roku 1999 z pustaków ceramicznych Max, ocieplony styropianem. Gruntownie odnowiony w 2006 roku, całkowicie wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Gilarska

Targówek,Warszawa

495 000 zł130 m² 3 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Jeśli szukasz domu na Zaciszu w dobrej cenie to ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 110m2 ( całkowitej ok.130m2 ) na działce o pow. 223m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łodygowa

Targówek,Warszawa

568 000 zł125 m² 4 544 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Budynek ma 100 m2 + 25 m2 poddasza użytkowego parter: salon, kuchnia, łazienka, schowek, miejse na szafe wnękową, i piętro: trzy duże pokoje, łazienka , poddasze użytkowe wjazdy wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gilarska

Targówek,Warszawa

790 000 zł120 m² 6 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Do sprzedaży segment na Zaciszu (okolice kliniki Enel-Med)o pow. 119m2 na działce 193m2. W przyziemiu znajdują się piwnice z oknami 30m2 - pomieszczenie letnia kuchnia z pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom 220m kw w Ząbkach sąsiadują z Targówkiem( Chcę zamienić na mieszkanie w Warszawie dopłatą lub 2 mieszkania pow. od40m2) Dom to Rozbudowa z 2000 roku 160 m kw nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

895 000 zł175 m² 5 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

½ bliźniaka w okolicy ulic: ogińskiego, poborzańskiej, wysockiego. Budynek z lat 60 tych, na przełomie 2007/2008 r. przeprowadzono kapitalny remont. Wymieniono całkowicie całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łodygowa

Targówek,Warszawa

526 000 zł125 m² 4 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gilarska

Targówek,Warszawa

920 000 zł220 m² 4 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania pół bliźniaka na Warszawskim Zaciszu. W kameralnej okolicy, blisko szkoła, szpital, komunikacja miejska (w pobliżu planowanej stacji metra). Powierzchnia użytkowa ok.175m2 + ok.30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, stacja metra Bródno

Targówek,Warszawa

1 000 000 zł130 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Do sprzedania 1 i 2 piętro stanowiące odrębną nieruchomość w pawilonie usługowo-mieszkalnym w Centrum Bródna, w ruchliwym miejscu.Nadaje sie na każdą działalność.PIĘTRO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kanałowa

Targówek,Warszawa

2 400 zł120 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom mieszkalny, wolnostojący na warszawskim Zaciszu. Powierzchnia domu to 120m2, powierzchnia działki to 600m2. Na terenie działki stoi drugi dom, w którym mieszkają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lewinowska

Targówek,Warszawa

2 000 zł130 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia mieszkanie w bliżniaku z oddzielnym wejściem i mediami. Dobry punkt komunikacyjny. Na biuro lub do zamieszkania. Dom ma dwie kondygnacje. Na parterze dwa pokoje. Jeden (12,9).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Targówek,Warszawa

2 795 000 zł616 m² 4 537,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:575 m²

Bardzo ładny funkcjonalny dom w świetnej lokalizacji Zacisza. Istnieje możliwość oddzielenia części domu na biuro lub pod wynajem. Jest to z oddzielną klatką schodową poddasze- 110 m-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolanda

Zacisze,Warszawa

1 700 000 zł396 m² 4 292,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Obszerny segment w najpiękniejszej części Zacisza. Powierzchnia zabudowy 9 x 11 m, na działce 265 m2 z zagospodarowanym ogrodem przed i za domem. Cztery poziomy po 99 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klamrowa

Targówek,Warszawa

509 000 zł120 m² 4 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ząbki ul. Klamrowa (okolice zacisza ul. Łodygowa ) budynek ma 100 m2 + 25 m2 poddasza użytkowego parter: salon, kuchnia, łazienka, schowek, miejse na szafe wnękową, i piętro: trzy duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Elsnerów

Elsnerów,Warszawa

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy na osiedlu Elsnerów.Dom położony jest na zamkniętym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Parter - przedpokój , wc, widna kuchnia ( 8m2) umeblowana i wyposażona ( płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zacisze

Zacisze,Warszawa

2 200 zł120 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam do wynajęcia dom mieszkalny, wolnostojący na warszawskim Zaciszu. Idealny dla rodziny, studentów, lub na małą działalność gospodarczą. Powierzchnia domu to 120m2, powierzchnia działki to 600m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rolanda

Zacisze,Warszawa

880 000 zł93 m² 9 462,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:233 m²

Dom- segment szeregowy, środkowy, trzykondygnacyjny z garażem w bryle budynku w dzielnicy Warszawa Targówek na osiedlu domów jednorodzinnych Zacisze. Segment z dwoma tarasami od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

1 200 000 zł430 m² 2 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:595 m²

Warszawa, targówek/zacisze, dom na sprzedaż, 8 pokoi Przedmiotem oferty jest dom wolnostojacy położony w spokojnej i cichej częsci Zacisza. Dobry dojazd do Centrum autobusem (bus-pas).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

1 967 000 zł530 m² 3 711,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:625 m²

Bliźniak, 4 kondygnacje:parter-pokój,biuro,kotłownia, kuchnia, spiżarnia, ,przedpokój, 1 piętro-3 pokoje, łazienka z prysznicem,przedpokój, 2 piętro-3 pokoje, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Figara

Targówek,Warszawa

4 000 zł101 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Posiadam do wynajęcia duży, parterowy dom w Warszawie na Zaciszu. Dom ma 101 m 2, składa się z: - przestronnego salonu z kominkiem; z wyjściem bezpośrednio na duży taras (ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Elsnerów

Elsnerów,Warszawa

960 000 zł140 m² 6 857,14 zł/m²

 

 

 

Zacisze,Warszawa

1 999 900 zł396 m² 5 050,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:265 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Potokiem

Zacisze,Warszawa

1 430 000 zł344 m² 4 156,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:328 m²

Warszawa Zacisze Segment narożny położony w cichej spokojnej okolicy. Budynek po przeprowadzonym remoncie, który objął wymianę dachu, okien, pieca gazowego, została ocieplona i odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

867 000 zł166 m² 5 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Warszawa, targówek/zacisze, dom/segment na sprzedaż, 4 pokoje, garaż Segment znajduje się w ładnej i zielonej części Targówka. Blisko szkoła podstawowa, przystanek autobusowy, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Targówek,Warszawa

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Segment po remoncie, wymieniony piec, instalacje, okna, dodatkowo ocieplony+elewacja. Dom zadbany, ładny ogródek. Dom jb.ekonomiczny i bezczynszowy. Blisko las, cicha, przyjemna, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Targówek,Warszawa

935 000 zł135 m² 6 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Środkowy segment o wysokim standardzie,5 pokoii. Salon z jadalnią i kuchnią w nowoczesnej zabudowie oraz toaletą.Na piętrze są trzy sypialnie z szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Targówek,Warszawa

2 600 000 zł1 279 m² 2 032,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt biurowo-magazynowy z częścią mieszkalną. Cały obiekt chroniony przez firmę ochroniarską, posiada też system kamer. Paretr: 400 m2 - pomieszczenia zaadaptowane na biura. Piętro: 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Targówek

Targówek,Warszawa

2 300 zł100 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 100m2, targówek/ zacisze, do wynajęcia od zaraz dom jednorodzinny na warszawskim Targówku. Parter:aneks kuchenny i łazienka. Piętro:łazienka i dwa duże pokoje wraz z garderobą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

769 000 zł148 m² 5 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa, targówek, dom/segment na sprzedaż, 4 pokoje Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości Przedmiotem oferty jest segment środkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

790 000 zł141 m² 5 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa, targówek, dom/segment na sprzedaż, 4 pokoje Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości Przedmiotem oferty jest segment skrajny w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

769 000 zł148 m² 5 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa, targówek, dom/segment na sprzedaż, 5 pokoi Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości Przedmiotem oferty jest segment środkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krasnobrodzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie jest już wolne ale jesteśmy w trakcie organizowania remontu(łazienka remontowana w 2004r). Lokalizacja ul. Krasnobrodzka okolice pętli Bródno-Podgrodzie, rewelacyjny węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zacisze

Zacisze,Warszawa

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:370 m²

Segment skrajny piętrowy o powierzchni 230 m2 (stan do zamieszkania) z garażem i dodatkowymi miejscami parkingowymi. Nowa zabudowa kuchenna, 2 łazienki, parkiety dębowe, okna Schuco,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Zacisze

Zacisze,Warszawa

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:270 m²

Przy pętli autobusowej oraz bardzo blisko planowanej stacji metra Zacisze. Pod całą powierzchnią domu znajduje się piwnica. Dodatkowo prawomocne pozwolenie na rozbudowę oraz wszystkie inne potrzebne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Młodzieńcza

Targówek,Warszawa

600 000 zł172 m² 3 488 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Warszawa, targówek/zacisze, dom na sprzedaż, 5 pokoi Przedmiotem oferty jest dom (połówka bliźniaka) położony przy jednej z główniejszych ulic Zacisza, w pobliżu ulicy Radzyminskiej. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Skrzypcowa

Targówek,Warszawa

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

7 pokoi, 200m2, ul. Skrzypcowa / Targówek / Zacisze, powierzchnia działki 800m2 Opis domu i działki: dom na Zaciszu, usytuowany na ładnej, zagospodarowanej działce. Teren działki jest ogrodzony,.