dowolna

Domy Warszawa Praga Południe

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

6 900 zł300 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment skrajny 300 m2 ,podpiwniczony.Garaż. Dwie kondygnacje, 8 pokoi, 2 łazienki. Dom z przeznaczeniem na zamieszkanie lub biuro.POLECAMY. kontaktlicencja 2969 Kaucja: 6 900,00 zł Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

3 700 000 zł365 m² 10 137 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:876 m²

Wolnostojący dom na dużej działce W starej części saskiej kępy na willowej, lokalnej ulicy. Dom ma prostą surową bryłę, która bardzo dobrze wpisuje się w obecną modę zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

7 500 zł270 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dane nieruchomości: 1. powierzchnia całkowita: ok. 270 m2 2. powierzchnia ogrodu ok. 250 m2 3. ilosc poziomow: 3 + zamknięty strych 4. liczba pokoi: 6 w części nadziemnej ( salon ok 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marokańska

Praga-Południe,Warszawa

1 450 000 zł180 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

egment środkowy, 180 m2 na Saskiej Kępie przy ul. Marokańskiej wybudowany w roku 1990 na działce 300 m2 prostokątnej 10 m x 30 m. Na parterze znajduje się wysoki salon (31 m2) z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł126 m² 9 126,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pół segmentu w dwóch poziomach na Satrej Saskiej Kępie - parter i przyziemie. Do dyspozycji ogród ok. 400m2, garaż na dwa samochody z wjazdem z drugiej strony. Działka zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

8 500 zł270 m² 31,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dane nieruchomości: 1. Powierzchnia: ok. 270 m.kw 2. Ilość poziomów: 3 + zamknięty strych 3. Liczba pokoi: 6 w części nadziemnej ( salon ok 40 m2 z kominkiem ), 2 w podziemiu użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

8 000 zł220 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Skrajny segment na Saskiej Kępie, z ciekawą architekturą. Świetne miejsce, bardzo dobry standard. Na poziomie -1 jest duży pokój. Na parterze salon o wysokości 3,5m, na półpiętrze kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedwojenny bliźniak na Saskiej Kępie. 2 kondygnacje mieszkalne , piwnica i garaż. Na parterze pokój dzienny z kuchnią. Mozna podzielić na 2 pokoje. Na piętrze 3 pokoje. Wolny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

4 000 000 zł1 013 m² 3 950,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

| oferta tylko u mnie! Kamienica z 1930 roku położona blisko Saskiej Kępy. Budynek mieszkalny wielorodzinny jest zlokalizowany w ciągłej zabudowie mieszkaniowej wzdłuż głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy o powierzchni 240 m2 położony w prestiżowej lokalizacji na Saskiej Kępie. Trzy kondygnacje. Dom jest podpiwniczony. Kanalizacja miejska. W budynku znajduje się sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

8 500 zł270 m² 31,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Algierska

Saska Kępa,Warszawa

8 000 zł230 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przedstawiam ofertę wynajmu mojego segmentu: lokalizacja: saska Kępa, w elitarnym , częściowo zamkniętym osiedlu Ateńska, bezpośrednio przy terenach zielonych. Adres: ul Algierska 19n Cena: 8000,-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagójska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom o powierzchni 180 m2. Siedem pokoi i duża wolna przestrzeń. Dwa poziomy. Parter: kuchnia, salon, pokój, gabinet, łazienka, duży przedpokój. Piętro: cztery pokoje, łazienka, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment na Saskiej Kępie. Budynek posiada min własny garaż, saunę, poddasze użytkowe oraz ogródek.Super lokalizacja.Cisza i dużo zieleni.Polecamy.Kontakt:,licencja 2969 Kaucja: 5 000,00 zł Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lotaryńska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Środkowy segment po generalnym remoncie o powierzchni 200 m2 położony na Saskiej Kępie przygotowany pod wynajem na biuro. Cztery poziomy. Piwnica: łazienka i pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 000 zł828 m² 2 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:877 m²

Budynek murowany, podpiwniczony, z 1939r. położony na działce o powierzchni 877mkw, w cichym miejscu Saskiej Kępy, posiadający 8 lokali w tym dwa stanowiące przedmioty odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lotaryńska

Praga-Południe,Warszawa

4 900 zł120 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia idealny jako reprezentacyjna siedziba firmy Lokalizacja w bardzo dobrej części saskiej kępy: w cichej i spokojnej okolicy (rezydencje, ambasady), a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

1 250 000 zł374 m² 3 342,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość zabudowana przedwojenną kamienicą z 1939roku. Dom stoi na działce 171m2 obok( podwórko) działka do rozbudowy 424m2. III kondygnacje , wyremontowany dach,balkony,piony , elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jarocińska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 000 zł245 m² 10 612,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Budynek wybudowany w 1936, sukcesywnie modernizowany, w stanie dobrym. Kubatura 1290m3.Ogrodony, dobudowany garaż. Ocieplony, dach pokryty onduliną. Piwnica pod całym budynkiem- ca 90m/ sucha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 950 000 zł400 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom 2 piętrowy , 400 m2 na działce 480 m2 wolnostojący w zabudowie bliżniaczej sprzedawany w całości-cena 2950000 zł/cena do negocjacji/,na Gocławku.Poddasze użytkowe,stan budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

8 500 zł270 m² 31,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dane nieruchomości: 1. Powierzchnia: ok. 270 m.kw 2. Ilość poziomów: 3 + zamknięty strych 3. Liczba pokoi: 6 w części nadziemnej ( salon ok 40 m2 z kominkiem ), 2 w podziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

8 500 zł270 m² 31,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia całkowita: ok. 270 m2,powierzchnia ogrodu ok. 250 m2, 3 poziomy + zamknięty strych 6 pokoi w części nadziemnej ( salon ok 40 m2 z kominkiem ), 2 w podziemiu użytkowym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

795 000 zł200 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:482 m²

Budynek o pow. całkowitej ok. 200 m2 .Dom położony na działce o pow.482 m2 , Doskonała lokalizacja, w pobliżu mostu Siekierkowskiego.Blisko do CH. Real i ch Promenada. Okolica domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 000 zł300 m² 11 649,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Budynek mieszkalno- usługowy ,podpiwniczony , wybudowany ok. 1935 z możliwością nadbudowy. Budynek III kondygnacyjny. Do sprzedaży udział wynoszący 58% w kamienicy w tym 5 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Wąchocka

Praga-Południe,Warszawa

8 000 zł220 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom na Saskiej Kępie, po remoncie, przygotowany do wynajęcia na biuro. Wysoki parter to hall wejściowy, duży pokój 38m2 z kominkiem i wyjściem na taras i do ogrodu oraz 2 kolejne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Żółkiewskiego

Praga-Południe,Warszawa

16 000 zł490 m² 32,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowo - usługowy ul. Żółkiewskiego, praga południe Do wynajęcia luksusowa, w pełni wyposażona i umeblowana, klkimatyzowana nieruchomość biurowa. Własny parking, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gocławska

Praga-Południe,Warszawa

4 900 zł120 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do wynajęcia segment na cele biurowe, w cichej i spokojnej okolicy (rezydencje, ambasady), a jednocześnie dobrze widoczny z ulicy z wieloma bezpłatnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przestronny, jasny dom z trzema łazienkami, garderobą, kominkiem, garażem, miejscem postojowym pod wiatą i ogródkiem o powierzchni 250mkw. Dom posiada 5 pokoi i przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

9 500 zł270 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Boremlowska

Praga-Południe,Warszawa

825 000 zł232 m² 3 556,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość zabudowana kamienicą 2 kondygnacyjną. Operat szacunkowy wykonany w 2013 - ustalana na 1.200.000 obecna cena 825.000 Nieruchomość położona zgodnie ze Studium Uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

9 500 zł270 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

9 000 zł220 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom o powierzchni 220 m2 położony na klimatycznej Saskiej Kępie. Zadbana działka o powierzchni 350 m2. Dom jest trzypiętrowy, wykończony w wysokim standardzie.Umeblowany. Posiada sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bakaliowa

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł110 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Pół bliźniaka na Gocławku w okolicy o zabudowie jednorodzinnej, z cegły, z 1960 r., dwukondygnacyjny, 4 pokoje i 2 kuchnie możliwość zamiany jednej kuchni na pokój (wys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

12 000 zł245 m² 48,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Alzacka

Praga-Południe,Warszawa

2 299 000 zł207 m² 11 106,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Skrajny segment kapitalnie wyremontowany, przebudowany zmodernizowany w 2012 r. Zakres modernizacji (2012): rozbudowa piętra I i II, niezależne wejście z ogrodu do pracowni, ocieplenie, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

1 420 000 zł220 m² 6 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:306 m²

Super Lokalizacja, saska Kępa. Cisza i dużo zieleni. Dom do remontu. Polecamy kontaktlicencja 2969 Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

5 100 zł185 m² 27,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Budynek mieszkalny, jednorodzinny, położony w zacisznym miejscu na Kępie Gocławskiej, a jednoczesne bardzo blisko przystanku komunikacji miejskiej na ul.Saskiej. Dom posiada dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wykończony w wysokim standardzie, w atrakcyjnej lokalizacji na Pradze Południe. Budynek 3 kondygnacyjny posadowiony w ostrej granicy o powierzchni całkowitej 180m2 ( każdy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Boremlowska

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł232 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość zabudowana kamienicą 2 kondygnacyjną. Operat szacunkowy wykonany w 2013 - ustalana na 1.200.000 obecna cena 800.000 Nieruchomość położona zgodnie ze Studium Uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chełmżyńska

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł90 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

DO wynajęcia dom! chętnie dla firmy! Dla niepalących - Wykończona kuchnia - Wykończona łazienka - 4 Pokoje - 2 Przedpokoje - Podłoga: glazura, panele - Okna pcv Dodatkowo istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Boremlowska

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł232 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Działka z kamienicą obecnie 2 kondygnacje z możliwością rozbudowy. Kamienica z 1938 roku. Na terenie 2 wymórowane garaże. Szczegóły

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij