dowolna

Domy Warszawa Praga Południe

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 250 000 €240 m² 5 208,33 €/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Kapitalny segment skrajny o pow. 180m2 usytuowany na działce o pow. 340 m2 na Saskiej Kępie. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie, która swój elitarny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

12 000 zł180 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom bliźniak 180 m 6 pokoi duży ogród 300 m Saska Kępa po generalnym remoncie Do wynajęcia przestronny, świeżo wyremontowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

3 900 000 zł245 m² 15 918,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 245 m , zlokalizowany na cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy Praga-Południe na Osiedlu Saska Kępa. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gocław,Warszawa

9 000 zł180 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Mam przyjemność zaproponować dom z duszą do wynajęcia - komfortowa przestrzeń dla rodziny z ogrodem i garażem Marzysz o miejscu, w którym po pracy odpoczniesz przy kominku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

2 790 000 zł249 m² 11 204,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:249 m²

Przestronny dom o powierzchni 249 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych, zielonych i spokojnych części miasta - Saska Kępa. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Gocław,Warszawa

3 500 000 zł300 m² 11 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wolnostojący dom na inwestycję! Na sprzedaż dom na Pradze południe - Gocław. - początek Wawra. Powierzchnia całkowita 300m2. Dom składa się 3 pięter, parter: salon z kominkiem, kuchnia, osobny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Filomatów

Grochów,Warszawa

1 275 000 zł110 m² 11 590,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:826 m²

Przedmiotem transakcji jest część domu - mieszkanie na wysokim parterze, pół piwnicy i pół działki. Mieszkania jest wyodrębnione i ma założoną własna kw. Powierzchnia - 73,28m2 -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gocław,Warszawa

4 700 000 zł600 m² 7 828,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom na sprzedaż - idealny na siedzibę firmy, kancelarię, przychodnię lub biuro it Oferujemy na sprzedaż unikalny dom o powierzchni 600,4 m (powierzchnia użytkowa 515,40 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Genewska

Praga-Południe,Warszawa

8 500 zł120 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Świetna lokalizacja świetna na prestiżowe biuro, kancelarię, gabinety psychoterapeutyczne, lekarskie, masażu, kosmetyczne, szkołę językową lub inną działalność gospodarczą. Doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców

Saska Kępa,Warszawa

5 300 000 zł270 m² 19 629,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:192 m²

Reprezentacyjny, komfortowy, klimatyczny, bezczynszowy! Dom o wyjątkowej energii i ciekawej historii, idealny także na działalność komercyjną czy prywatne biuro. Znakomity adres -saska Kępa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

6 950 000 zł227 m² 30 616,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zachwycający dom z 1939 roku urządzony w paryskim stylu. Zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy Saska Kępa. To prawdziwe arcydzieło architektury, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrowiecka

Praga-Południe,Warszawa

7 200 000 zł738 m² 9 751,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 558 m²

Polski Holding Nieruchomości S.A. ( spółka ), działający w imieniu phn spv 11 phn K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. zaprasza do udziału w przetargu mającym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 649 000 zł130 m² 12 684,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Wyjątkowy bliźniak gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż bardzo komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m . Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Algierska

Praga-Południe,Warszawa

3 645 000 zł244 m² 14 926,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:283 m²

Mamy przyjemność zaprezentować warszawski dom dla wymagających dla tych, którzy cenią sobie nie tylko komfort i przestrzeń, ale również unikalny klimat miejsca, w którym żyją. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

14 000 zł250 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Segment na Saskiej Kępie 5 pokoi/250 mkw. Po remoncie. Przystosowany do prowadzenia działalności. 3 kondygnacje: parter: salon z kominkiem 40 mkw, kuchnia 10 mkw, wc , taras. piętro I: 2 sypialnie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 649 000 zł130 m² 12 684,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia na cele biurowe. Dom w zabudowie szeregowej dom na biuro o pow. 226 m2 w trzech poziomach. Parter -sala konferencyjna hol , recepcja Piętro 1 -sala z kominkiem, gabinet ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żółkiewskiego

Gocławek,Warszawa

1 650 000 zł168 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Avenue Estate prezentuje jasny dom jednorodzinny do remontu wewnętrznego. Klimatyczny ogród, urokliwy taras oraz kameralna okolica! atuty - Świetna lokalizacja blisko natury i miasta - Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Berneńska

Praga-Południe,Warszawa

42 000 zł868 m² 48,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Willa w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Praga Południe, na Saskiej Kępie, zaledwie 6,5 km od centrum miasta. Trzy miejsca parkingowe naziemne, garaż. W dzielnicy przeważa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrowiecka

Praga-Południe,Warszawa

49 650 zł896 m² 55,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 558 m²

Budynek zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej części Saskiej Kępy. Dąbrowiecka to typowa ulica ambasad i rezydencji. Atutem nieruchomości, oprócz wyjątkowej ekspozycji jest doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

9 500 zł200 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Prestiżowa lokalizacja; saska kępa I dom: 4 pokoje, w tym salon 45 M2 I oddzielna kuchnia na kameralnym osiedlu. 2 tarasy, 3 łazienki, 3 garderoby, garaż! najem okazjonalny! Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Praga-Południe,Warszawa

5 800 000 zł580 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Saskiej Kępie - idealna dla inwestora lub dużej rodziny Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny, funkcjonalny dom w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Indyjska

Saska Kępa,Warszawa

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom Do wynajęcia segment na Saskiej Kepie, ul. Indyjska. Na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 88 m znajdują się: na parterze - salon z wyjściem na ogród i kuchnia Na piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Londyńska

Grochów,Warszawa

17 000 zł240 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom na saskiej kępie W pobliżu parku skaryszewskiego Trzy poziomy | Powierzchnia ok. 240 m | Kameralna lokalizacja | W pełni wyposażona kuchnia w piwnicy | Blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 800 000 zł60 m² 46 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:930 m²

Lex nieruchomości tel. Do sprzedania dom o pow. ok. 60 m , działka o powierzchni 930 m w Warszawie na Pradze Południe. Dom parterowy składający się z 3 pokoi , kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 150 000 zł210 m² 10 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:785 m²

Zadbany I gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów Dom jednorodzinny przy kameralnej ulicy wśród niskiej zabudowy. Budynek z pełną dokumentacją techniczną bez obciążeń w kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

11 500 zł240 m² 47,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 240 m | 5 sypialni | salon z wyjściem na taras i ogródek | kuchnia w pełni wyposażona | garaż na 1 samochód | zielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

5 390 000 zł647 m² 8 330,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:721 m²

Rezerwacja. Polski Holding Nieruchomości przyjmuje oferty na zakup nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Ateńskiej 67 w Warszawie. Podana cena jest ceną netto. Termin składania ofert: 28 lutego 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Środkowy segment, położony W cichej okolicy Kameralna ulica | Topowe sąsiedztwo | Doskonała lokalizacja | Jasne wnętrza ***** rozkład pomieszczeń: parter: * Salon o powierzchni, * kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Praga-Południe,Warszawa

13 800 zł216 m² 63,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność przedstawić dom na wynajem na zielonej Saskiej Kępie. Dom jest gotowy do wprowadzenia, jest ogrodzony dom i posiada wewnętrzny parking na 4-6 samochodów. Lokal jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

7 500 000 zł330 m² 22 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Unikatowa nieruchomość. Prestiżowa lokalizacja. Najlepsza część starej Saskiej Kępy. Przedwojenny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 330 m2 na działce 622m2 zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

4 000 000 zł255 m² 15 708,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Środkowy segment w sercu Saskiej Kępy 254 m z ogrodem i dwoma tarasami Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z lat 60., zlokalizowana w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

10 000 zł206 m² 48,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prestiżowa lokalizacja - warszawska saska kępa I dom typu bliźniak po generalnym remoncie, z tarasem, balkonem I zagospodarowanym ogródkiem. Dom; w ysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

15 000 zł320 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na wynajem oferujemy przestronny narożny segment, zlokalizowany w zadbanym, zielonym otoczeniu przy ul. Marokańskiej. Dom o powierzchni 320 m 2 położony jest na 3 poziomach. Parter domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom cel usługowe o powierzchni około 500 m2 na trzech kondygnacja podzielony na 12 pokoi w sześciu pokojach są łazienki do wyłącznego użytku. Dobry dojazd do centrum, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grochów,Warszawa

4 500 000 zł800 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! przestronny budynek, 800 m2+13 pokoi +taras+ 2 Balkony+ 2 x Garaż, prywatny Parking, cisza, wolny od zaraz! zadzwoń! /7 dni w tygodniu w godz. od 6.00 do 24.00/! ZADZWOŃ tel.: Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

10 000 zł198 m² 50,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

13 000 zł170 m² 76,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Dom, 5 pokoi, 170 m , Saska Kępa ogród, taras i kameralne osiedle Do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 170 m , położony na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

13 000 zł170 m² 76,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny, dobrze skomunikowany dom na saskiej kępie 3 sypialnie | Umeblowany | Cicha i spokojna okolica | Przestronne wnętrza | Garaż | Kominek | Dodatkowe miejsca postojowe | Dostępne od zaraz *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

13 000 zł280 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²