dowolna

Domy Warszawa Ochota

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Bielska

Ochota,Warszawa

10 000 zł410 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja cenowa! Do wynajęcia dom w niewielkiej odległości od parku, piękny duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia segment zlokalizowany na ochocie. 12 minut kolejką do centrum! Budynek składa się z czterech kondygnacji: - piwnica (3 pomieszczenia) - parter - salon z kominkiem (wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Altowa

Ochota,Warszawa

2 070 000 zł300 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom jest położony w kameralnej części nowej Ochoty w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwiskiego. W pobliżu znajdują się nowe budynki jednorodzinne, ambasada. Budynek zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Altowa

Ochota,Warszawa

2 070 000 zł300 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Altowa

Ochota,Warszawa

2 070 000 zł300 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochota

Ochota,Warszawa

2 390 000 zł310 m² 7 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:178 m²

Stara ochota - przedwojenny, przestronny segment położony w bliskim sąsiedztwie parku. Zielona, dobrze skomunikowana okolica Szkoły, przedszkola, sklepy, apteki, przychodnia. Parter (ok. 80 m2):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

4 300 zł220 m² 19,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący, położony w bardzo atrakcyjnym punkcie komunikacyjnym. Bezpośredni przestanek kolei podmiejskiej Bezpośredni przystanek kolei wkd do centrum Warszawy: 5 przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ochota

Ochota,Warszawa

2 800 000 zł470 m² 5 957,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:693 m²

Obszerny dom wolnostojący na Szczęśliwicach w pobliżu Parku Szczęśliwickiego i jeziorka. Wspaniałe tereny do wypoczynku i rekreacji. W pobliżu duże centra handlowe Reduta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

2 900 000 zł300 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom położony w okolicy Al. Krakowska, lechicka. Blisko komunikacja miejska - tramwaj, autobus, kolejka miejska - bezpośrednie połączenia z Centrum Warszawy. Szybki dostęp do głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Altowa

Ochota,Warszawa

2 070 000 zł300 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Altowa

Ochota,Warszawa

2 070 000 zł300 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Altowa

Ochota,Warszawa

2 070 000 zł300 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia nowy dom wolno stojący na Ochocie (ok.ul. Włodarzewskiej) Wysoki standard wykończenia Pow. działki 441,9m2 Pow. użytkowa parteru i piętra 233 m2, parter ma wys. 3,0 m a piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Altowa

Ochota,Warszawa

2 070 000 zł300 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szczęśliwice

Szczęśliwice,Warszawa

2 800 000 zł477 m² 5 870,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:693 m²

Duży 2-rodzinny dom z częścią firmową i salonem wystawienniczym. Możliwość wydzielenia 2 lub 3 niezależnych lokali mieszkalnych. 2 garaże w bryle budynku, możliwość wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochota

Ochota,Warszawa

1 200 000 zł172 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-