dowolna

Domy Warszawa Mokotów

147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

7 400 €570 m² 12,98 €/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Unikalny budynek w reprezentacyjnej części Starego Mokotowa ulice Wejnerta ,pilicka ,malczewskiego, w otoczeni niskiej willowej zabudowy. Oferty z tego rejonu to prawdziwe perełki na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

35 000 zł470 m² 74,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajęcia pół bliźniaka znajdującego się na prestizowym, spokojnym osiedlu Marina Mokotów. Powierzchnia 470 m2. Na parterze domu znajduje się salon, jadalnia, kuchnia, pokój gościnny, spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 135 000 zł320 m² 3 546,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Sement środkowy na Stegnach pow. całkowita 319m2, kubatura bud. 944 m3,pow.użytkowa ok.230m2, powierzchnia działki 312 m2, ogródek ok.180 m2, działka w użytkowaniu wieczystym do 2085 roku. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

11 000 zł433 m² 25,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wykaz pomieszczeń: piwnice - garaż na dwa samochody, kotłownia, pralnia, sauna, wc, dwa pomieszczenia gospodarcze przeznaczone na serwerownie. Parter - salon z kominkiem 43 m2, kuchnia ze spiżarką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

20 000 zł866 m² 23,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:440 m²

Do wynajęcia dom o pow. 866 m2. lub 1/2 bliźniaka. Wykaz pomieszczeń w jednej połowie domu 433 m2: piwnice - garaż na dwa samochody, kotłownia, pralnia, sauna, wc, dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

1 295 000 zł280 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:265 m²

| segment środkowy na zamkniętym osiedlu o całkowitej powierzchni 280mkw z garażem i działce o powierzchni 265mkw. Zlokalizowany w świetnym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia środkowy segment na biuro z 10 pokojami na 3 poziomach i piwnicą zlokalizowany na Mokotowie, 100 m. do metra Służew. W budynku jest alarm oraz rozprowadzona sieć komputerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

8 000 zł240 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:240 m²

Segment środkowy położony na zamkniętym osiedlu pomiędzy Doliną Służewiecką a Wilanowem. Bardzo słoneczny i cichy. Po gruntownym remoncie: nowe schody, podłogi na pietrach, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ponikowskiego

Mokotów,Warszawa

1 495 000 zł300 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Segment środkowy położony w cichej okolicy na Siekierkach, na kameralnym ogrodzonym osiedlu.Dom w stanie dobrym sukcesywnie odświeżany i remontowany ( wymienione okna, wymieniony piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł78 m² 16 025,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedam bezpośrednio parter segmentu na starym mokotowie / ul. Madalińskiego Na oferowaną nieruchomość składają się: część mieszkalna (78m2), pomieszczenia piwniczne (20m2), ogród (250m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Macedońska

Mokotów,Warszawa

5 900 zł337 m² 17,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:377 m²

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** Przestronny dom na Stegnach dostępny od listopada 2016r. Wynajem na cele usługowe lub biuro. Na parterze są dwa pokoje, kuchnia i toaleta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wernyhory

Mokotów,Warszawa

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** ***wolny od 15 kwietnia***wynajem na biuro*** Na wynajem I i II piętro domu wolnostojącego (na parterze mieszkają właściciele). Dom jest klimatyzowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Sadyba,Warszawa

1 950 000 zł300 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Segment okolice ul.Jodłowej.Stan dobry. Dwie kondygnacje z użytkowym i wysokim, dobrze doświetlonym strychem do wykorzystania na pracownię plastyczną lub samodzielne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Buska

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedaży segment środkowy na Mokotowie, na pograniczu z Wilanowem, w okolicy ul. Nałęcznowskiej. Dom o pow. ok. 200 m2. Pierwszy poziom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Mokotów,Warszawa

18 000 zł400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** ***wynajem na cele mieszkaniowe*** Nowy ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej. Usytuowany na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 450 000 zł185 m² 13 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Komfortowy wolnostojący dom jednorodzinny o ciekawej architekturze i rewelacyjnej lokalizacji. Dom położony jest wśród jednorodzinnej zabudowy w zacisznej części Mokotowa (blisko granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

12 000 zł210 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny dom, bliźniak z dużym ogrodem i rozległym 65m2, z nasłonecznionym tarasem. Dom jest świeżo oddany po generalnym remoncie w 2015 r., wykończony w eleganckim stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

14 000 zł250 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta skierowana do wymagających klientów, rodziny expatów. Reprezentacyjny, wolnostojący, zupełnie nowy dom na zamkniętym , kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Osiedle z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

1 135 000 zł319 m² 3 557,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

Dom w zabudowie szeregowej ( segment środkowy ) w okolicy ul.Śródziemnomorskiej. Parter: salon 36 m2 z kominkiem i wyjściem na taras; kuchnia 12 m2; wc; 1 piętro: pokoje: 20; 12; 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podbipięty

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł210 m² 6 423,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Bezpośrednio! Po 11 latatch sprzedajemy naszą połowę domu na rogu Niedźwiedziej i Podbipięty. Doskonała lokalizacja, cicho, bez korków, do metra Służew 3 min piechotą. Dookoła szeroki wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorna

Mokotów,Warszawa

10 500 zł330 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:328 m²

Czteropoziomowy segment na biuro. Jedenaście klimatyzowanych pomieszczeń, łazienka, toaleta, kuchnia, graraż. * agencja nie pobiera prowizji od najemcy * kontakt: dariusz Musiałkowski tel. * treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wołodyjowskiego

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł226 m² 7 300,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:541 m²

Jeśli poszukujesz domu w prestiżowej dzielnicy na Mokotowie tuż przy ul. Puławskiej to znalazłeś, nie musisz sadzić drzewa bo jest ładnie zagospodarowana i zadrzewiona działka, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goraszewska

Mokotów,Warszawa

9 000 zł240 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie wolny od zaraz. Wysoki standard wykończenia. Na parterze mieści się salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 000 000 zł350 m² 14 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w samym sercu Sadyby usytuowanym w cichym i spokojnym miejscu. W bliskiej odległości międzynarodowe szkoły oraz centrum handlowe Sadyba Best Mall. Dobra komunikacja! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom wolnostojący w prestiżowej części Mokotowa, pod Skocznią. W okolicy znajdują się wyłącznie domy mieszkalne w większości wynajmowane przez obcokrajowców. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

14 000 zł280 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom na Sadybie z pięknym ogrodem. Rewelacyjna lokalizacja, cisza i spokój w centrum miasta. Nowoczesne nastrojowe wnętrza. Dom składa się z 4 sypialni, gabinetu, 2 łazienek , salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 799 000 zł300 m² 5 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:241 m²

Do sprzedania elegancki segment w zabudowie szeregowej , po generalnym remoncie , w zamkniętej dzielnicy 14 segmentów położony przy Al. Wilanowskie. Powierzchnia całkowita budynku to 300 m/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 820 000 zł220 m² 8 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tuż przy stacji metra - Wierzbno - dom wybudowany w latach 60-tych. Piwnica: pralnia z wanną i umywalką, pomieszczenie gospodarcze pod tarasem, zimna piwnica, 2 małe pomieszczenia (schowek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pszenickiego

Mokotów,Warszawa

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** ***wolny od lipca 2016*** Dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu. Wynajem na cele mieszkaniowe lub biuro. Na parterze mieści się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Mokotowie, nad Wisłą i niedaleko Parku Łazienkowskiego. W typowym układzie 6 sypialni oraz salon (40 m2) z kominkiem, kuchnia z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukszpanowa

Mokotów,Warszawa

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom wolno stojący do wynajęcia na cele mieszkalne położony na osiedlu „Pod Skocznią”. Dom ma powierzchnię 350m2, nowoczesną bryłę z przeszkleniami oraz ładny ogród. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Buska

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zelwerowicza

Mokotów,Warszawa

1 859 000 zł153 m² 12 150,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom - bliźniak, podpiwniczenie, 1 piętro, użytkowe poddasze - cicha sadyba. Przyziemie - pokój 15 m2 - płd-zach, panele, pomieszczenie techniczne + pralnia - 10 m2 - płn-wsch, garaż 27 m2. Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 980 000 zł1 235 m² 3 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży całego budynku (rok budowy 1990 ) z możliwością adaptacji do własnych potrzeb, lokalizacja doskonała na budynek biurowy , działalność medyczną , hostel, cele mieszkaniowe. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł183 m² 8 092 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom B 1 z 3 segmentów w atrakcjnej zabudowie. Dom przeznaczony jest dla 5-6 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się wygodny salon z kominkiem, widną kuchnią i jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Obserwatorów

Mokotów,Warszawa

15 000 zł320 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atrakcyjna połowa bliźniaka położona na prestiżowym osiedlu Pod Skocznią, w spokojnej, zielonej okolicy obok Parku Arkadia i Pałacu Królikarnia. Idealne położenie, szybki dojazd do.