dowolna

Domy Warszawa Mokotów

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

19 000 zł400 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom 8 pokoi, 400 m , Sadyba, wysoki standard po remoncie Do wynajęcia elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 400 m , położony na zadbanej działce w willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł240 m² 72,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Komfortowy dom W urokliwej lokalizacji, na zielonej sadybie Bez umeblowania | Pożądana lokalizacja | Cicha i spokojna okolica | Bliskość terenów zielonych | Willowa, niska zabudowa | Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł300 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom szeregowy, 8 pokoi, 300 m , Mokotów Sielce, osiedle strzeżone po remoncie Do wynajęcia luksusowy dom o powierzchni 300 m , położony na działce 400 m , na prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł160 m² 23 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Górny Mokotów | Działka 391 m2 : Dla kogo? Dla osób poszukujących domu w willowej części Mokotowa wśród eleganckiej zabudowy i zieleni. Dla tych, którzy cenią połączenie prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 970 000 zł158,59 m² 25 033,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:122 m²

.: Mokotów | Domy | 160 mkw | Zieleń | 3 poziomy | 3 miejsca parkingowe | certyfikat breeam : 0% od kupującego w ofercie zostało 6 domów 158,59 mkw - 3.970.000 PLN162,13 mkw - 4.100.000 PLN162,54.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 970 000 zł158,59 m² 25 033,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Ekologiczny 7-pokojowy dom z 3-stan. garażem wysoki standard Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje do sprzedaży 7-pokojowy dom typu bliźniak o powierzchni 158,59 m2 na działce ok. 240.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł280 m² 30,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przytulny segment na stegnach na cele mieszkaniowe lub biurowe Dom szeregowy środkowy | Garaż na 2 samochody | Użytkowe poddasze | 4/5 sypialni | Światłowód | Dostępny od 1 lipca ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł200 m² 17 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Ciekawa oferta w świetnej lokalizacji. Dom w zabudowie bliźniaczej położony na ładnej działce o powierzchni 327 m2. Budynek jest 3-kondygnacyjny + piwnica - zagospodarowaną na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł435 m² 11 264,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Dom na sprzedaż z dużym ogrodem na Sadybie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować dom z dużym potencjałem, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 000 zł758 m² 20 976,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:665 m²

Nowoczesna willa W sercu starego mokotowa Przestronna willa | Unikalna przestrzeń | Ekskluzywne wnętrze | Prywatność ***** rozkład pomieszczeń: parter: * Przestrzeń otwarta z zarysowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł180 m² 23 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:726 m²

-sprzedam- duży dom wolnostojący do remontu. Dom z potencjałem. Dom podzielony na dwa oddzielne mieszkania. Na piętrze znajdują się: salon z aneksem kuchennym, 2 przestronne sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu Pod Skocznią, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł200 m² 21 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ważne: świadcząc usługi na najwyższym poziomie oraz dbając o prywatność właścicieli - w przypadku zainteresowania zdjęcia z wewnątrz domu oraz z zewnątrz wraz z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

5 395 000 zł212 m² 25 448,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:345 m²

Wyjątkowy segment skrajny o ponadczasowej architekturze, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Mokotowa przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł400 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny dom przy pięknej ulicy! Dom po generalnym remoncie. Wykończony bardzo nowocześnie, cudownie jasny, kameralny, bardzo zadbany ogród. Bardzo funkcjonalny rozkład, dużo łazienek, sauna,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł265,50 m² 14 689,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

Nowoczesny, przeszkolony narożny dom jednorodzinny z ogrodem dachowym w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa. Zakończony remont zaplanowany przez utalentowanych.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł271 m² 99,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:156 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w prestiżowej części warszawskiego Mokotowa, przy ul. Narbutta 19a. To elegancka willa, która doskonale sprawdzi się zarówno jako rezydencja, jak i siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł380 m² 65,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronny dom o powierzchni 380 m | 5 sypialni | kameralna zabudowa willowa | garaż | blisko stacji metra i Galerii Mokotów Elegancki i funkcjonalny dom w sercu zielonego Górnego.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł352 m² 53,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Przestronny dom typu o powierzchni 352 m 2 , położony na Sadybie , pomiędzy ulicami Sobieskiego i Powsińską. W bliskiej odległości szkoła francuska, centrum Handlowe Sadyba Best.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł180 m² 13 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:726 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 180 m2 na granicy Sadyby i Wilanowa. Dom wybudowany w roku 1941 (modernizowany i remontowany) - aktualnie w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł410 m² 10 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:357 m²

| na sprzedaż dom-bliźniak o pow. użytkowej 320 m2 (pow. całkowitej 410 m2 ) znajdujący się na działce o pow. 357 m2. Świetna lokalizacja - ciche osiedle domów jednorodzinnych na Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł482 m² 37,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Przestronny dom na wynajem na cele biurowe. Dom przystosowany na potrzeby firmy it lub biuro Pełne okablowanie Ethernet we wszystkich pomieszczeniach. Zamykana serwerownia z szafami rack.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł300 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Przestronny dom z zielonym ogrodem, położony w bardzo spokojnej okolicy, z doskonałym dojazdem do centrum miasta i centrów biznesowych. Idealny dla rodziny 2+2 lub 2+3: 4 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł400 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak 11 pomieszczeń, ok. 400 m , Sadyba ul. Zdrojowa, garaż 2 auta, miejsca postojowe, klimatyzacja Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 400.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł320 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz gotowej, w pełni wyposażonej przestrzeni dla swojej firmy, która od pierwszego dnia podkreśli prestiż Twojego biznesu? Prezentuję wolnostojący budynek o wyjątkowym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł206 m² 18 689,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom na zielonym Mokotowie | ul. Polska | Kameralne osiedle 9 domów | Jasne, wysokie wnętrza : Dla kogo Dla rodzin, które szukają spokojnej, bezpiecznej przestrzeni z szybkim dojazdem do centrum. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł360 m² 31 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:863 m²

Nowy, nigdy niezamieszkały dom. : krótko: mokotów, pod Skocznią || Dom o powierzchni 360 m , w pobliżu parków Arkadia i Królikarnia || 7 pokoi + 4 łazienki + 2 toalety, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

37 000 zł497 m² 74,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:713 m²

Do wynajęcia budynek o funkcji administracyjno-biurowej o powierzchni użytkowej 496,86 m , położony przy ul. Kieleckiej na warszawskim Mokotowie. Obiekt mieści się w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Mokotów,Warszawa

13 500 zł300 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

15 500 zł245 m² 63,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:414 m²

Bliźniak na Sadybie w okolicy ul. Św. Bonifacego wykończony w wysokim standardzie, ostatnio wynajmowany na cele biurowe. Piwnica z oknami: 2 pokoje 28 m i 10 m, łazienka, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Służew,Warszawa

10 000 zł253 m² 39,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na biuro, 9 pokoi/ 290 mkw blisko stacji metro wilanowska: piwnica : garaż 1 stanowisko (brama otwierana pilotem), pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, parter: salon z kominkiem w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakręt

Sadyba,Warszawa

6 900 zł105 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Do wynajęcia środkowy segment o powierzchni 105 m2, na działce 274 m2, położony w okolicy ul. Zakręt (sadyba). Nieruchomość składa się z: parter - zamkniętej i widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

16 940 zł360 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:530 m²

Obszerny dom po generalnym remoncie w 2020 roku. Powierzchnia to ok. 360 m2, na dwóch kondygnacjach: nowe instalacje elektryczne. Piękna, elegancka, olejowana podłoga. W wybranych pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wyględów,Warszawa

2 900 000 zł420 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:230 m²

Duży dom w zabudowie Bliźniaczej - Do Remontu - Górny Mokotów, wyględów - metro wierzbno / racławicka W skład nieruchomości wchodzi: 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żegiestowska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł210 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wolnostojący dom położony W sercu starej sadyby. W cichej lokalizacji Z dala od ruchu ulicznego. Kameralny dwukondygnacyjny budynek ,nowoczesna bryła, zbudowany w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

25 000 zł389 m² 64,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Stegny | 389 m2 | po remoncie | Na biuro Elegancki dom z klasycznym wnętrzem, usytuowany na Mokotowie. Ten ponadczasowy bliźniak został starannie odrestaurowany z wykorzystaniem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

4 000 000 zł352 m² 11 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:596 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego domu podzielonego na 3 lokale z garażami na 2/3 samochody. Możliwość połączenia lokali i stworzenie jednego dużego domu. Historia budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

23 000 zł380 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:320 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie - przy ulicy Naruszewicza, zaledwie kilkadziesiąt metrów od stacji metra "wierzbno". Idealna propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 080 000 zł220 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Orężna

Sadyba,Warszawa

7 500 zł160 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:337 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni 163 m , położony w zielonej, spokojnej części Mokotowa. Zielony ogród i kameralne otoczenie tworzą przestrzeń idealną do pracy w skupieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

8 855 000 zł960 m² 9 223,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:260 m²

Mam przyjemność zaprezentować budynek w znakomitej lokalizacji na Sadybie, usytuowany przy głównej arterii a jednocześnie na terenie najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij