dowolna

Domy Warszawa Osiedle Las

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł127 m² 12 590,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem na parterze połączonym z salonem oraz tarasem na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Las,Warszawa

2 888 800 zł172 m² 16 815,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Wawer Las, warszawa, na granicy z Gocławiem. 184,39m2 pow. wewnętrznej / 171,79m2 pow. użytkowej / działka 353,15m2m2 cena 2.888.800 PLN Na sprzedaż DOM KLASY PREMIUM w zabudowie bliźniaczej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

1 498 815 zł88 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Las, wawer, warszawa, na granicy z Gocławiem. 87,65m2 pow. użytkowej/ 96,51m2 pow. wewnętrznej działka 124,66m2 / cena 1.498.815 PLN. Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku 2 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

1 629 801 zł95 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Wawer Las, warszawa, na granicy z Gocławiem. 95,31m2 pow. użytkowej/ 104,21m2 pow. wewnętrznej działka 141,70m2 / cena 1.629.801 PLN Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku 2 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

1 498 815 zł88 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Wawer Las, warszawa, na granicy z Gocławiem. 87,65m2 pow. użytkowej/ 96,51m2 pow. wewnętrznej działka 124,66m2 / cena 1.498.815 PLN Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku 2 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł131 m² 12 206,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem na parterze połączonym z salonem oraz tarasem na II piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Las,Warszawa

2 888 800 zł172 m² 16 815,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Las,Warszawa

2 850 000 zł318 m² 8 962,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 6-pokojowy skrajny (narożny) segment w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem (około 200 m ). Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 649 900 zł135 m² 12 221,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia 3-pokojowy parterowy dom wolnostojący 90m2, na działce 250m2, wawer Las. Przestronny, funkcjonalny, doskonały dla rodziny. Cena: 4 900 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Las,Warszawa

12 900 zł135 m² 95,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker dom w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji przez klienta lub za dopłatą wykończony pod klucz wg preferencji wynajmującego przy wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł127 m² 12 590,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 649 900 zł135 m² 12 221,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem na parterze połączonym z salonem oraz tarasem na II piętrze z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł138 m² 11 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 649 900 zł135 m² 12 221,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem i tarasem z widokiem na panoramę Warszawy Kup bezpośrednio od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł138 m² 11 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom z widokiem na panoramę Warszawy Kup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez pośredników! Nowoczesne osiedle w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

12 900 zł138 m² 93,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom z widokiem na panoramę Warszawy Wynajmij bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez pośredników! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poprawna

Las,Warszawa

1 370 000 zł142 m² 9 647,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów zlokalizowanych na bardzo bliskim Wawrze tuż przy Gocławiu (region Las) Domy od sprawdzonego lokalnego dewelopera z dobrą historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poprawna

Las,Warszawa

1 470 000 zł142 m² 10 352,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów zlokalizowanych na bardzo bliskim Wawrze tuż przy Gocławiu (region Las) Oferta dotyczy ostatniego segmentu skrajnego z dużym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poprawna

Las,Warszawa

1 370 000 zł142 m² 9 647,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 649 900 zł135 m² 12 221,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł138 m² 11 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kup bezpośrednio od dewelopera z rynek pierwotnego Twój wymarzony dom z widokiem na panoramę Warszawy. Zapraszamy na nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Las,Warszawa

2 100 000 zł140 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Na sprzedaż 139,64m2 segment na osiedlu Las w dzielnicy Wawer (ulica Poprawna) w bliskiej odległości od Centrum (15 minut samochodem). Dom posiada trzy piętra, ogród o powierzchni 81m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 649 900 zł135 m² 12 221,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Las,Warszawa

2 839 000 zł230 m² 12 343,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Czy szukasz domu, który łączy nowoczesność z komfortem, a jednocześnie otacza Cię spokojem i zielenią? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

12 900 zł135 m² 95,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł138 m² 11 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Las,Warszawa

1 450 000 zł97 m² 14 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni 96,7m2 na działce 250m2 m z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- las w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł135 m² 11 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom z widokiem na panoramę Warszawy! Kup bezpośrednio od dewelopera rynek pierwotny Zapraszamy do nowoczesnego osiedla w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Las,Warszawa

1 450 000 zł96 m² 15 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł135 m² 11 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł135 m² 11 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł135 m² 11 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poprawna

Las,Warszawa

1 470 000 zł142 m² 10 352,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sęczkowa

Las,Warszawa

3 168 000 zł321 m² 9 863,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu W warszawie, wawer - 15-20 min do centrum Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnosotjącego w malowniczej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł135 m² 11 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zabielska

Las,Warszawa

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domy zlokalizowanego an bliskim Wawrze (region Las) Domy od lokalnego dewelopera z dobrą historią, wysoka jakość, ładny design. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 499 000 zł135 m² 11 103,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom z widokiem na panoramę Warszawy! Kup bezpośrednio od dewelopera rynek pierwotny w ofercie specjalnej Zapraszamy do nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Las,Warszawa

2 479 000 zł142 m² 17 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:283 m²

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Domu przez Agencję Nieruchomości Szczegóły Nieruchomości: powierzchnia domu: 141,73 m Powierzchnia działki: 283,46 m Opis Nieruchomości: zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kadetów

Las,Warszawa

3 800 zł60 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni ok 60m2 Dom wykończony w wysokim standardzie. Duży przedpokój może stanowić mały gabinet. Duża kuchnia z jadalnią Salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sęczkowa

Las,Warszawa

992 200 zł80 m² 12 402,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.