dowolna

Domy Warszawa Osiedle Brzeziny

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzeziny

Brzeziny,Warszawa

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Bardzo ładny dom, wykończony w wysokim standardzie. Usytuowany w cichej spokojnej okolicy a zarazem w dobrej lokalizacji- niedaleko Trasa Toruńska, szybki dojazd do centrum miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Brzeziny

Brzeziny,Warszawa

835 000 zł195 m² 4 282,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Wyjątkowa okazja, przestronny, ładny a przede wszystkim funkcjonalny dom wolnostojący na Białołęce - Brzeziny Dom o ciekawej bryle architektonicznej, położony w sąsiedztwie innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Brzeziny

Brzeziny,Warszawa

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Wyjątkowa okazja, przestronny, ładny a przede wszystkim funkcjonalny dom wolnostojący na Białołęce - Brzeziny Przestronny segment, położony na strzeżonym, zamkniętym i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzeziny

Brzeziny,Warszawa

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ddo wynajęcia dom o bardzo wysokim standardzie na Białołęce, dzielnica Brzeziny, 3 minuty od Trasy Toruńskiej. Bardzo dobry dojazd. Dom do wynajęcia pod biuro, 3 miejsca parkingowe na posesji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzeziny

Brzeziny,Warszawa

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Dom Z bajecznym ogrodem tworzącym niepowtarzalny urok kwiatów I kolorów. Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem w bryle budynku w Centrum Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzeziny

Brzeziny,Warszawa

2 490 000 zł280 m² 8 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:940 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 280 m2 po odbiorze technicznym na działce 940 m2 w Warszawie dzielnicy Białołęka Brzeziny. Zaprojektowany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Warzelnicza

Brzeziny,Warszawa

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:961 m²

Wynajmę dom dla firmy lub do zamieszkania. Okolice osiedla Derby na Zielonej Białołęce , 2.5km do trasy toruńskiej. Powierzchnia 160m2 na dole podzielona na 4 pokoje ( 28,24,11,12 m2) , kuchnię wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warzelnicza

Brzeziny,Warszawa

1 200 000 zł229 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Sprzedam dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym przy ul.Warzelniczej na Zielonej Białołęce. Położony jest w pobliżu osiedla Derby , niedaleko kościół ( 300m) , gimnazjum ( 300m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Brzeziny

Brzeziny,Warszawa

1 025 000 zł210 m² 4 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący położony w zielonej okolicy. Blisko pętla autobusu 120. Stan deweloperski. Działka prostokąt, zagospodarowana. Poziom I : salon 40m2, łazienka, kuchnia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Twórcza

Brzeziny,Warszawa

550 000 zł141 m² 3 900,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy o powierzchni całkowitej 145m2 (mieszkalnej 128m2), usytuowany w zamkniętym osiedlu kilkunastu segmentów. Położony na działce 200m2 w ładnej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Brzeziny

Brzeziny,Warszawa

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:82 m²

Osiedle Brzeziny to zespół 14 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej. Doskonała lokalizacja - w pełnej zieleni i osłoniętej przed ulicznym zgiełkiem części Białołęki - zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bruszewska

Brzeziny,Warszawa

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Lokalizacja Dom znajduje się na Białołęce przy ulicy Bruszewskiej, 100m od mostu nad kanałem Zegrzyńskim przy skrzyżowaniu ulicy Płochocińskiej z Białołęcką. Teren, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Brzeziny

Brzeziny,Warszawa

745 000 zł184 m² 4 048,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Segment środkowy jednopiętrowy 184 m2 ( 6 pokoi ) w Białołęce- brzeziny ( bez białego montażu ). Na działce 220 m2. Cena 745 000 zł. Osiedle zamknięte, zaprojektowane jako kompleks 5 budynków.