dowolna

Domy Warszawa Bielany

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Abecadło

Bielany,Warszawa

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prestige Real Estate prezentuje piękny dom położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Młocińskiego. Dom jest częścią kameralnego, nagrodzonego za projekt architektoniczny, kompleksu Rezydencje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wygon

Bielany,Warszawa

1 900 000 zł220 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:345 m²

Wspaniały dom dla osób ceniących sobie bliskość centrum, świetną komunikację, a zarazem potrzebują poczuć się jak na wsi. Cisza, spokój, mnóstwo drzew i bliskość Wisły, czyni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

4 000 000 zł440 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 440 mkw na starych bielanach: budynek mieszkalno - użytkowy w osiedlu willowym; jego położenie, powierzchnia, rozwiązania architektoniczne dają możliwości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdańska

Bielany,Warszawa

1 600 000 zł100 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom parterowy na Marymoncie , powierzchni 100m2. 2 , powierzchnia działki 400m2. 4 pokoje. Dwie sypialnie, pokój dla dzieci, salon i jadalnia, kuchnia i wc z łazienka. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

4 200 zł120 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Najemca nie płaci prowizji Segment środkowy 120 metrów ,na ul. Staffa w bardzo dobrym stanie , dostosowany do potrzeb małego biura , niedaleko stacji metra " Słodowiec" ( 5 min drogi ) Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Młociny

Młociny,Warszawa

1 550 000 zł350 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Wygodny,przestronny dom, wykończony w podwyższonym standardzie, zlokalizowany na Młocinach, na ładnej, około 730m2 parceli.W pobliżu nowe osiedla,szkoła,lokalne sklepy i duże tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kiwerska

Stare Bielany,Warszawa

1 800 000 zł365 m² 4 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:640 m²

Sprzedam segment narożny na bielany-kaskada.OKOLICE ULIC:KIWERSKA/PODLEŚNA.BARDZO DOBRA LOKALIZACJA,NADAJE SIĘ TEŻ SUPER NA FIRMĘ.WOKÓŁ ZNANI SŁYNNI SĄSIEDZI.NIC UJĄĆ, NIC DODAĆ CO DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Do wynajęcia segment na Bielanach niedaleko metra Młociny. Luksusowy dom w stylu włoskim z 2006 roku. Nieruchomość położona na cichym, strzeżonym osiedlu domów jednorodzinnych na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielany

Bielany,Warszawa

1 580 000 zł240 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom z warsztatem na Bielanach, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Powierzchnia działki to 1059 m2, powierzchnia domu, wybudowanego w 1986 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bielany

Bielany,Warszawa

1 220 000 zł140 m² 8 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszam!bezczynszowe domy! Sprzedaż segmentu środkowego na osiedle domów jednorodzinnych znajduje się na Bielanach między ulicą Nocznickiego a Wólczyńską w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dankowicka

Młociny,Warszawa

22 000 zł400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Rozkład: dom dwukondygnacyjny składający się z: salonu 52 m2 z wyjściem do 450 m2 ogrodu, sypialni master 24 m2 z pokojem kąpielowym i garderobą, 5 pokoim2, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

4 900 zł115 m² 42,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze domu dwurodzinnego z ogródkiem o pow 180m, do którego prowadzą schody zewnętrzne. Generalny remont mieszkania został przeprowadzony w 2013, według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

720 000 zł116 m² 6 207 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem na Bielanach w Warszawie! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) - Atrakcyjny projekt domu w zabudowie bliźniaczej - Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Młociny

Młociny,Warszawa

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wólka Węglowa

Wólka Węglowa,Warszawa

1 150 000 zł363 m² 3 166,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nieruchomość położona na kameralnym osiedlu na Bielanach, w cichym miejscu, blisko Kampinosu i metra Młociny. Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

900 000 zł185 m² 4 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 2x185 m2 stan deweloperski , wszystkie media , 5 minut od Metro młocinygłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Metafory

Bielany,Warszawa

1 449 000 zł268 m² 5 406,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:694 m²

Na zakup dom o powierzchni użytkowej 268,37m2 na warszawskich Bielanach, przy ul Metafory. Dom umiejscowiony jest na działce o powierzchni 694m2, na której znajduje się również niezależny 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Młociny

Młociny,Warszawa

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania dom położony w pięknym miejscu na Młocinach, nieopodal Lasu Młocińskiego, parku Młocińskiego a jednocześnie doskonale skomunikowany dojazd samochodem do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Młociny

Młociny,Warszawa

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Młociny

Młociny,Warszawa

1 450 000 zł250 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Młociny

Młociny,Warszawa

1 700 000 zł250 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Młociny

Młociny,Warszawa

2 300 000 zł354 m² 6 497,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 018 m²

Warszawa Bielany Do sprzedania 2 domy na Młocinach na działce (pow. 2018m). 1-szy dom wybudowany w latach 20-tych ub. wieku jest do remontu. 2-gi , dobudowany w latach 90-tych składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany

Bielany,Warszawa

720 000 zł115 m² 6 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** nowość na warszawskich bielanach *** * Prosto od dewelopera! * Bez prowizji! * Bez pcc! Odbiór 4 Q 2020 - budowa już rozpoczęta! system 20/80 dla pierwszych klientów! W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany

Bielany,Warszawa

720 000 zł115 m² 6 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** nowość na warszawskich bielanach *** * Prosto od dewelopera! * Bez prowizji! * Bez pcc! Dla pierwszych klientów płatność w systemie 20/80! Odbiór 4 Q 2020 - budowa już rozpoczęta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielany

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł363 m² 3 166,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny, atrakcyjny, 3 poziomowy apartament o powierzchni całkowitej 363,22m2 (powierzchnia użytkowa 269,39 Kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie segmentowej, bielany, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł269 m² 4 275,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W sprzedaży dom W zielonej cześci warszawskich bielan *** gotowy do odbioru *** * Bezpośrednio od dewelopera * Bez prowizji Kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany

Bielany,Warszawa

720 000 zł115 m² 6 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł269 m² 4 275,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł269 m² 4 275,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł269 m² 4 275,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany

Bielany,Warszawa

730 000 zł115 m² 6 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Ogłoszenie deweloperskie Domy przy Kampinosie! Kameralny projekty tyko 8 domów jednorodzinnych główne atuty: -Puszcza Kampinowska po drugiej stronie ulicy! -możliwość kupienia w systemie 20/80*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany

Bielany,Warszawa

740 000 zł115 m² 6 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł269 m² 4 275,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

900 000 zł185 m² 4 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom (bezpośrednio) w zabudowie bliźniaczej o łącznej pow. 185 m 2 , 142 m 2 użytkowej. Działka położona jest w osiedlu zamkniętym ,warszawa Bielany ul Arkuszowa ,10,7 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oksywska

Bielany,Warszawa

1 600 000 zł100 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Dom usytuowany na warszawskim Marymoncie, w pięknym miejscu, wśród niskiej willowej zabudowy. Tuż obok Parku Stawy Kellera. Dom w zabudowie bliźniaczej, z lat 60 tych, podpiwniczony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł269 m² 4 275,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

740 000 zł115 m² 6 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy do zaoferowania samodzielny dom - bliźniak na Bielanach wśród ogrodów Inwestycja zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy ul. Wólczyńskiej , to osiedle 8 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany

Bielany,Warszawa

720 000 zł115 m² 6 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bielany

Bielany,Warszawa

1 780 000 zł150 m² 11 866,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Własność gruntu-cena do negocjacji! Zapraszam! Polecam Państwu segment ok. 150 m2 na działce ponad 277 m2 z miejscem parkingowym na posesji na Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany

Bielany,Warszawa

720 000 zł115 m² 6 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bielany

Bielany,Warszawa

1 270 000 zł140 m² 9 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszam!bezczynszowe domy! Sprzedaż segmentu skrajnego na osiedle domów jednorodzinnych znajduje się na Bielanach między ulicą Nocznickiego a Wólczyńską w bliskiej odległości od stacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij