Dom, ul. Jana Olbrachta

Jana Olbrachta, Bemowo, Warszawa, mazowieckie

  • 8 500 zł
  • 220 m²
  • 38,64 zł/m²

Zdjęcie

Dorota

Skontaktuj się

Dom, ul. Jana Olbrachta

Jana Olbrachta, Bemowo, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

8 500 zł

220 m²

38,64 zł/m²

Dom, ul. Jana Olbrachta

Zaktualizowane: 15 maja 2026

8 500 zł 220 m² 38,64 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
450 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Kaucja:
8 500 zł

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

450 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Kaucja:

8 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 8 500 zł / miesiąc
  • Dostępny: natychmiast
  • Charakterystyka domu 220 m² (160 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1995
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  • Działka: 450 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, strych
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 8 500 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: pralka, suszarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (3 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 15.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący na Bemowie, ul. J. Olbrachta 81, niedaleko metra Bemowo-Ratusz.

Dom ma 160m2, na działce 400m2.