Dom, ul. Wiązana

Wiązana, Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • 1 469 000 zł
  • 111,30 m²
  • 13 198,56 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Wojewoda

Skontaktuj się

Dom, ul. Wiązana

Wiązana, Wawer, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 469 000 zł

111,30 m²

13 198,56 zł/m²

Dom, ul. Wiązana

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 469 000 zł 111,30 m² 13 198,56 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
105 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

105 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 469 000 zł (13 198,56 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Warszawie)
  • Dostępny: październik 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 111,30 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2026
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 105 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: DEVELOPME Sp. z o.o., zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 453859

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ostatni dom 115, 81 m2- salon z aneksem kuchennym + 4 pokoje

Co masz w cenie?

Ogródek 56,3 m2 z widokiem na zieleń - południowa wystawa to słońce cały dzień.
2 miejsca postojowe z możliwością zabudowania wiatą samochodową- wygoda i koniec problemów z parkowaniem
taras
2 balkony
ogródek ogrodzony płotem 1,53 cm- tu będziesz mieć prywatność

Media?

Kanalizacja i woda miejska- wyjątek w okolicy. (...)

Agent

Joanna Wojewoda

739 102...

739 102 592

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK