Dom, ul. Przylaszczkowa

Przylaszczkowa, Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • 1 599 000 zł
  • 149,86 m²
  • 10 669,96 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Budziński

Skontaktuj się

Dom, ul. Przylaszczkowa

Przylaszczkowa, Wawer, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 599 000 zł

149,86 m²

10 669,96 zł/m²

Dom, ul. Przylaszczkowa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 599 000 zł 149,86 m² 10 669,96 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
173 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2012

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

173 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2012

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 599 000 zł (10 669,96 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 149,86 m² (124,80 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2012
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 173 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Media: prąd, studnia, gaz, siła, szambo; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 17753/3685/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję Państwu dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Przylaszczkowej, Warszawa, Wawer,
Falenica, mazowieckie.

Lokalizacja ta jest doskonała zarówno pod względem dojazdu do centrum Warszawy, jak i również pod
kątem ciszy, spokoju oraz bliskości lasów i łąk. To propozycja zamieszkania dla osób ceniących sobie wygodę mieszkania poza centrum miasta, a jednocześnie w jego bliskości. (...)