Dom, ul. Wał Zawadowski
Wał Zawadowski, Wilanów, Warszawa, mazowieckie
- 1 750 000 zł
- 134,04 m²
- 13 055,80 zł/m²
Jarosław Gabler
Skontaktuj się
Dom, ul. Wał Zawadowski
Wał Zawadowski, Wilanów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Dom, ul. Wał Zawadowski
Zaktualizowane: 13 maja 2026
1 750 000 zł 134,04 m² 13 055,80 zł/m²
dom szeregowy
4
350 m²
garaż
2027
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom szeregowyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
350 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2027Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 750 000 zł (13 055,80 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Warszawie)
- Dostępny: sierpień 2027
- Charakterystyka domu 134,04 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do wykończenia
- Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2027
- materiał budowy: ytong
- okna: plastikowe
- Działka: 350 m²
- kształt: prostokąt
- dojazd drogą asfaltową
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: szambo; ogrzewanie: gazowe, pompa ciepła, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Agencja Nieruchomości Locus, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 6074/2450/ODS
Lokalizacja
- Adres: Wał Zawadowski, Wilanów, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nowy segment skrajny w kameralnym ( 8 budynków) osiedlu przy Wale Zawadowskim. Funkcjonalnie zaprojektowany budynek oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewnią kmfort użytkowania. Lokalizacja przy Wale Zawadowskim to jedna z tych rzadkich enklaw na mapie Warszawy, gdzie wielkomiejski styl życia ustępuje miejsca kojącej harmonii natury, nie tracąc przy tym nic z miejskich wygód. (...)