Dom, ul. Pszenickiego

Pszenickiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 2 400 000 zł
  • 296 m²
  • 8 108,11 zł/m²

Zdjęcie

Anna

Skontaktuj się

Dom, ul. Pszenickiego

Pszenickiego, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

2 400 000 zł

296 m²

8 108,11 zł/m²

Dom, ul. Pszenickiego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

2 400 000 zł 296 m² 8 108,11 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
239 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2000

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

239 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2000

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 400 000 zł (8 108,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 296 m² (245 m² powierzchni użytkowej), 7 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2000
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: bloczki
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 239 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica, strych
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: prysznic, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: piec, kominek, gazowe
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 86,85 kWh/m² na rok; końcową (EK): 129,67 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 131,87 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,0237 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 9,88 %
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu w bezpiecznej, zyskującej coraz większy prestiż części Dolnego Mokotowa. Dojazd do centrum Warszawy - 10 min. Bezpieczeństwo, cisza i spokój wśród zieleni. Działka w pełni też ogrodzona. Pokoje rozmieszczone są po 2 na każdym półpiętrze. Duża dodatkowa powierzchnia. Ze względu na układ i przestrzeń jest to funkcjonalny dom dla rodziny, z możliwością spokojnej pracy zdalnej i/lub działalności gospodarczej. (...)