Dom, ul. Kremowa
Kremowa, Warszawa, mazowieckie
- 2 310 000 zł
- 240 m²
- 9 625 zł/m²
Agnieszka Stempi...
Skontaktuj się
Dom, ul. Kremowa
Kremowa, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Dom, ul. Kremowa
Zaktualizowane: 7 maja 2026
2 310 000 zł 240 m² 9 625 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
część domu
6
200 m²
garaż wolnostojący
1995
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
część domuLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
200 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
1995Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 2 310 000 zł (9 625 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 240 m² (188 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi; stan: do remontu
- Budynek: część domu; rok budowy: 1995
- Działka: 200 m²
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Plus, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: N+406005
Lokalizacja
- Adres: Kremowa, Wilanów Powsin, Warszawa, Wilanów, mazowieckie
- Otoczenie: las, łąka
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, apteka, przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
DOM 240 M2 W ZABUDOWIE SEGMENTOWEJ - WILANÓW
Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie segmentowej, położony na kameralnym osiedlu w zielonej części Powsina.
LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się w spokojnej, cichej okolicy z dużą ilością zieleni, a jednocześnie z bardzo dobrą komunikacją z Wilanowem, Ursynowem i Konstancinem.
* szybki dojazd do trasy S2
* ok. 5 minut do stacji Metro Kabaty (ok. (...)
22 102 30...
22 102 30 37