Dom, ul. Twórcza

Twórcza, Białołęka, Warszawa, mazowieckie

  • 1 590 000 zł
  • 191,65 m²
  • 8 296,37 zł/m²

Zdjęcie

Liliana Lenart

Skontaktuj się

Dom, ul. Twórcza

Twórcza, Białołęka, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 590 000 zł

191,65 m²

8 296,37 zł/m²

Dom, ul. Twórcza

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 590 000 zł 191,65 m² 8 296,37 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
511 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

511 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 590 000 zł (8 296,37 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 191,65 m² (132,90 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: bliźniak
  • Działka: 511 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Proper Partners, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 180282

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Twórczej - idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z dużym potencjałem aranżacyjnym, prywatnym ogrodem oraz wygodnym dojazdem do Warszawy.

Nieruchomość została wybudowana w 2003 roku i usytuowana jest na działce o powierzchni 511 m². Bryła domu oraz wielkość działki dają ogromne możliwości stworzenia komfortowej przestrzeni do życia dla rodziny. (...)

Agent

Liliana Lenart

792 020...

792 020 000

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Liliana Lenart

792 020...

792 020 000

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.