Ogłoszenie archiwalne

Dom Wawer, ul. Storczykowa

Storczykowa, Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • 460 000 zł
  • 105 m²
  • 4 381 zł/m²

Dom Wawer, ul. Storczykowa

Storczykowa, Wawer, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 września 2017

460 000 zł

105 m²

4 381 zł/m²

Dom Wawer, ul. Storczykowa

Zaktualizowane: 21 września 2017

460 000 zł 105 m² 4 381 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
1 050 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

1 050 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 460 000 zł (4 381 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 105 m², 3 pokoje
  • Działka: 1 050 m²

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ok. Storczykowej, działka o pow. 1.050 mkw., zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. 105 mkw., 1-piętrowy z uż. poddaszem, całość ogrodzona, działka w kształcie prostokąta, posiada dostęp do drogi publicznej, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna

Podana cena jest ceną wywoławczą - zakup instytucjonalny

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/dom,na-sprzedaz/18767831.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/18767831.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/dom,na-sprzedaz/18767831.html