Budynek użytkowy

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 16 681 zł
  • 287,60 m²
  • 58 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Maik

Skontaktuj się

Budynek użytkowy

Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

16 681 zł

287,60 m²

58 zł/m²

Budynek użytkowy

Zaktualizowane: 22 maja 2026

16 681 zł 287,60 m² 58 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-25 | 09:00 - 15:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Rodzaj budynku:
budynek wolnostojący
Przeznaczenie:
produkcyjno-magazynowe
Powierzchnia działki:
10 000 m²
Kondygnacje:
3

Dzień pokazowy

25 maja 2026
od 9:00 do 15:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Przeznaczenie:

produkcyjno-magazynowe

Powierzchnia działki:

10 000 m²

Kondygnacje:

3

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 16 681 zł (58 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 287,60 m², 3 pomieszczenia, 1 łazienka
  •   budynek wolnostojący, 3 piętra; rok budowy: 1970; stan: bardzo dobry
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: drewniane
  •   winda, wejście od podwórza
  •   przeznaczenie produkcyjno-magazynowe
  • Działka: 10 000 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Opłaty uzupełniające: 1 zł, kaucja: 35 000 zł / 2-krotność czynszu
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (5 miejsc parkingowych)

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Osoba prowadząca Rafał  
Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji .
Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 320 m 2 na bliskiej Woli , w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum .
Budynek o charakterze magazynowym , w drugiej linii zabudowy otoczony blokami mieszkalnymi .
Duży potencjał mieszkańców , dobry dojazd z różnych rejonów Warszawy . (...)

Agent

Rafał Maik

600 524...

600 524 432

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości