Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-talarowa.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i38974.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-talarowa.html
https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-talarowa.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i38974.html

Udostępnij

Zdjęcie

Apartamenty Talarowa

Warszawa, Tarchomin Kościelny, Talarowa 3

Monika Dąbrowska...

Skontaktuj się

Apartamenty Talarowa

Warszawa, Tarchomin Kościelny, Talarowa 3

Warszawa, Tarchomin Kościelny, Talarowa 3

Apartamenty Talarowa

Apartamenty Talarowa

Stan inwestycji
oddana do użytku
Ceny
od 14 222 zł/m²
Metraże
od 38,32 do 64,20 m²
Liczba pokoi
od 2 do 3
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

oddana do użytku

Ceny

od 14 222 zł/m²

Metraże

od 38,32 do 64,20 m²

Liczba pokoi

od 2 do 3

Miejsca postojowe

garaż

2 pokoje

od 581 449 zł

3 pokoje

od 710 946 zł

4 pokoje

Inwestycja realizowana przez:

EP DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Monika Dąbrowska-Gjini

Modlińska 201 lok 32, Warszawa

Warszawa 03-122

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizyta40 50,25 m² 15 200,50 zł/m² 3/3 2 763 825 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
763 825 zł 50,25 m²
15 200,50 zł/m² 2 pok.
40

Mieszkanie08 38,33 m² 15 169,55 zł/m² parter/3 2 581 449 zł
Mieszkanie
581 449 zł 38,33 m²
15 169,55 zł/m² 2 pok.
08

Mieszkanie43 64,20 m² 14 222,12 zł/m² parter/3 3 913 060 zł
Mieszkanie
913 060 zł 64,20 m²
14 222,12 zł/m² 3 pok.
43

Mieszkanie42 42,61 m² 15 082,66 zł/m² parter/3 2 642 672 zł
Mieszkanie
642 672 zł 42,61 m²
15 082,66 zł/m² 2 pok.
42

Mieszkanie20 50,18 m² 14 700,36 zł/m² 1/3 2 737 664 zł
Mieszkanie
737 664 zł 50,18 m²
14 700,36 zł/m² 2 pok.
20

Mieszkanie15 38,32 m² 15 669,52 zł/m² 1/3 2 600 456 zł
Mieszkanie
600 456 zł 38,32 m²
15 669,52 zł/m² 2 pok.
15

Mieszkanie14 40,85 m² 15 677,60 zł/m² 1/3 2 640 430 zł
Mieszkanie
640 430 zł 40,85 m²
15 677,60 zł/m² 2 pok.
14

Mieszkanie10 43,11 m² 15 184,02 zł/m² parter/3 2 654 583 zł
Mieszkanie
654 583 zł 43,11 m²
15 184,02 zł/m² 2 pok.
10

Mieszkanie09 52,33 m² 14 704,45 zł/m² parter/3 3 769 484 zł
Mieszkanie
769 484 zł 52,33 m²
14 704,45 zł/m² 3 pok.
09

Mieszkanie07 40,93 m² 15 127,84 zł/m² parter/3 2 619 182 zł
Mieszkanie
619 182 zł 40,93 m²
15 127,84 zł/m² 2 pok.
07

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

EP DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Monika Dąbrowska-Gjini

Modlińska 201 lok 32, Warszawa

Warszawa 03-122

531 329...

531 329 392

698 632 735

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij